Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie numeru

I po raz kolejny lepiej wybrać samoobsługę przez internet.  


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Możliwe że wybrał innego operatora przypadkowo i nie zauważył, nie mniej jednak jest to jednak uciążliwe, jak będziesz już w tym salonie to przypomnij żeby podpięli numer tymczasowy do przenoszonego żeby wszystko zadziałało jak należy.

W salonie dowiedziałam się, że kolejnego wniosku nie złoży, bo jeden jest już aktywny.

Tak @Ron lepiej i szybciej załatwiłabym to przez internet.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Przeniesienie numeru

Z samoobsługą też mogą być problemy. Automaty zamówień nie wprowadzają (choć coraz więcej robotów) i tak tam jest czynnik ludzki który może popełnić błąd. Potem mogą być problemy dostawy itd. Więc inni uważają że lepiej w Salonie inni że lepiej kurierem.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie numeru

@Arti_Kn_Pl, ale ale jak wprowadzasz zamówienie to automatycznie pracownik drukuje formularz, który jest wprowadzony do systemu i nic nie pomyli. Tak samo nigdy od lat nie mam problemów z Orange.pl, swoim bankiem, a wszystko przez sieć i wszystko widzę co wprowadzam i jaką usługę zamawiam. W salonie robi to pracownik, a jak widać często bez wiedzy i kolejny przypadek na forum. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

I zawsze jest 14 dni na odstąpienie od umowy, to jest ponad temat.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Przeniesienie numeru

Orange powinien wykorzystywać lepiej zdobycze techniki. Baza sprawdź do jakiej sieci należy numer jest tworzona dla UKE. Można ją za darmo używać. Kiedyś jak byłem na sprzedaży na słuchawce w Play obowiązkiem doradcy było sprawdzenie operatora. Oczywiście to klient decyduje i podpisuje się pod wszystkim - ale już wcześniej głupie szewskie błędy można wyłapać. Tu prosty automat mógłby zrobić to w kilka sekund.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
Orange powinien wykorzystywać lepiej zdobycze techniki. Baza sprawdź do jakiej sieci należy numer jest tworzona dla UKE. Można ją za darmo używać. Kiedyś jak byłem na sprzedaży na słuchawce w Play obowiązkiem doradcy było sprawdzenie operatora. Oczywiście to klient decyduje i podpisuje się pod wszystkim - ale już wcześniej głupie szewskie błędy można wyłapać. Tu prosty automat mógłby zrobić to w kilka sekund.

Doradca i tak stwierdził, że wpisanie operatora Polkomtel nie jest tu błędem i wniosek powinien przejść...

Teraz mam czekać, aż coś na infolinii ustalą i do mnie zadzwoni, czyli następny tydzień, albo dłużej, bo jakoś nikt nie zamierza mnie o niczym informować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Przeniesienie numeru

Dla mnie na infolinii powinnaś zażądać kontaktu z dyżurującym kierownikiem sekcji. Oczekuj od niego zamknięcia zgłoszenia - nie ma co bawić się w wyjaśnienia jak jest wpisana błędna nazwa operatora.
Potem trzeba rozpocząć nowy proces przeniesienia najlepiej z nowym numerem tymczasowym - jak masz na tymczasowym jakieś złotówki czy wykupione pakiety - niech Ci przeniosą i tak najszybciej ta sprawa powinna być zamknięta.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
Dla mnie na infolinii powinnaś zażądać kontaktu z dyżurującym kierownikiem sekcji. Oczekuj od niego zamknięcia zgłoszenia - nie ma co bawić się w wyjaśnienia jak jest wpisana błędna nazwa operatora.
Potem trzeba rozpocząć nowy proces przeniesienia najlepiej z nowym numerem tymczasowym - jak masz na tymczasowym jakieś złotówki czy wykupione pakiety - niech Ci przeniosą i tak najszybciej ta sprawa powinna być zamknięta.

Dziwne dla mnie jest to, że doradca w salonie stwierdziła, że wpisanie tego operatora we wniosku nie było błędne i wszystko powinno przejść. Sama mówiła, że skontaktuje się z infolinią i będzie prosiła albo o zamknięcie zgłoszenia, albo o przeniesienie numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Przeniesienie numeru

Bez wypisania wniosku na nowo (i Twojego podpisu na nim) to nic się nie zrobi.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 20
  • 0

Przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)
Bez wypisania wniosku na nowo (i Twojego podpisu na nim) to nic się nie zrobi.

A co miałam się z nią kłócić... Stwierdziła, że nie może wypisać kolejnego wniosku o przeniesienie...