Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety w roamingu na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

Witam, od 14 czerwca szczycicie się Państwo utrzymaniem pakietów dostępnych w Polsce również w krajach Unii Europejskiej. Niestety jak zdążyłem zauważyć dotyczyć ma to tylko umów abonamentowych. Czy dobrze zrozumiałem - jeśli przyznaliście mi pakiety internetu i rozmów bez limitu na kartę to będą one obowiązywały tylko w Polsce? Czy jeśli miałbym abonament pakiety obowiązywałyby również w Unii Europejskiej? z poważaniem Klient

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pakiety w roamingu na karte

@TomekBu, @roamlikeatold Dyskusja w temacie zakończył się tak naprawdę przed wprowadzeniem ostatecznych ustaleń, więc dla porządku podrzucam tutaj ten link, zwrócicie uwagę zwłaszcza na niebieskie wpisy, dla mnie wyglądają jak spełnienie waszych postulatów. Mrugający robot

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

28 ODPOW. 28

Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Pakiety w roamingu na karte

Klienci prepaid zapłacą za połączenia, SMSy, transfer danych i MMS zgodnie z cennikiem, który obowiązuje w Polsce. Jeśli chodzi o transmisję danych, będą korzystać w roamingu z jednej, niskiej stawki - 10 gr za 1 MB.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiety w roamingu na karte

Zgodnie z założeniami jeżeli w ramach abonamentu są dostępne pakiety minut, SMS, MMS czy nielimitowane rozmowy lub SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju, to będą one wykorzystywane również w Strefie 1 w Roamingu.

Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli chodzi o kartę tutaj jest cennik:

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006016/4108320855.pdf


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

Czy jeśli przed 15 czerwca wykupie pakiet darmowych rozmow i internetu w polsce i wyjade za granice do strefy 1 to czy po 15 bede mogł z niego normalnie korzystać bedąc tam wcześniej? Czy aktywacja tych samych pakietów za granica jest mozliwa?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Pakiety w roamingu na karte

Pakiety w ofertach na kartę nie będą działać w roamingu.
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety w roamingu na karte

Pakiety roamingowe w ofercie na kartę działają tylko na terytorium Rzeczypospolitej. Ale spokojnie.....coś się ruszyło w temacie....konkurencja chyba odrobiła lekcje i.....mają pokazać nowe oferty....być może nie zapomną o ofertach prepaid....może jednak w tym temacie też coś ruszy.....poczekajmy jeszcze tydzień, dwa....

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiety w roamingu na karte

Pewnie z czasem się to zmieni może nawet szybciej niż myślimy. I tak nie jest źle Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pakiety w roamingu na karte

@GoOn
może warto by było rozważyć oznaczenie wpisu przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny Emotikon: Szczęśliwy? Gorąco Cię do tego zachęcamy Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

Pakiety w roamingu na karte

Witam, ale nie dostałę jasnej odpowiedzi. Czyli klienci jak ja mający usługę na kartę zostają potraktowani jako klienci "drugiej" kategorii? Mam pakiety i nie będę mógł z nich skorzystać za granicą (inzcej niż w abonamencie)? Moje pytanie jest dlaczego?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety w roamingu na karte

Czy są traktowanie jako drugiej kategorii? Odpowiedz sobie sam. W żadnej ofercie na kartę (bezpośrednio w cenniku) na dziś nie ma bezpłatnych minut, a w niektórych abonamentach są. W ofercie na kartę pakiety są usługami dodatkowymi a przepisy unijne nie są jednoznaczne w tym zakresie.