Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

@edit. Od kilku miesięcy za granicą używałam pakiet "Rozmowy i SMSy bez limitu" odnawiany co miesiąc. Wszystko świetnie działało, rozmowy oraz smsy nie obciążały konta.

Od jakiegoś czasu spostrzegłam się, iż pieniądze za dzwonienie i SMS'y znikają z konta, mimo iż pakiet jest aktywny.

Czy ktoś miał podobną sytuację?

Czy mogę w takiej sytuacji żądać od Orange zwrotu pieniędzy za pakiety oraz za wykorzystane środki z konta, które powinien owy pakiet pokryć?

 

 

@Edit. Doczytałem kilka tematów niżej o jakichś zmianach od 18.06. Dlaczego operator nie poinformował o tym? Codziennie dostaję spam o różnych bzdurach, ale o istotnych rzeczach, takich jak płaceniu za coś, za co wcześniej się nie płaciło nie ma ani słowa.

13 ODPOW. 13

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

@asdzxc, o jakich zmianach piszesz i podaj dokładna usługę z jakiej korzystasz ??

 

Usługa Rozmowy i SMSy bez limitu w wersji cyklicznej odnawia automatycznie po upływie 31 dni pod warunkiem posiadania odpowiednich środków na pobranie za usługę. 

 

W przypadku braku środków na Koncie Głównym Usługa nie zostanie automatycznie odnowiona. Przez pierwszych 5 dni od zakończenia ostatniego cyklu będzie weryfikowany stan Konta Głównego i ponawiana próba odnowienia Usługi. Po tym okresie Usługa zostanie wyłączona, a Abonent zostanie o tym poinformowany SMS-em. Abonent może ponownie włączyć Usługę

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

A korzystasz z pakietu w Polsce czy za granicą w roamingu UE?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Powtarzam, że pakiet JEST AKTYWNY. Specjalnie doładowałam konto, aby pakiet mógł się aktywować i tak też się stało. 

 

O zmianach tych :

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006172/4108641339.pdf?_ga=2.239989763.1214594249.152975037...

 

Aczkolwiek widzę, iż nie napomniałam w temacie, że korzystam z pakietu w roamingu. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

@asdzxc, to wypada napisać, że korzystasz z usług w Roamingu, a nie w kraju. 

 

Może warto pomyśleć o Rozmowy i SMSy bez limitu + GB


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Tak, mój błąd.

 

Co nie zmienia faktu, że operator NIE POINFORMOWAŁ mnie o tym w żaden sposób, żaden. Play i inne sieci potrafiły wysyłać sms'y z ostrzeżeniem z dużym wyprzedzeniem o zmianach cenowych, a tutaj nic.

Ale spam o promocjach i bzdurach mam cały czas.

 

 

@Ron, dlaczego proponujesz mi pakiet, który jest prawie identyczny, a jedynie dodaje kilka GB internetu? Nadal muszę zapłacić za niego 25zł, a potem i tak muszę płacić za sms'y oraz rozmowy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Proponuje pakiet z dodatkowymi GB.

 

Co do Roamingu, niestety zmiany dotyczą klientów na kartę:

 

Klienci ofert na kartę będą korzystać z roamingu w UE po cenach krajowych jak dotychczas z dodatkową opłatą. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Jeśli nie dostałeś smsa, to złóż reklamację. Może jednorazowo Ci zwrócą opłaty. Ale na przyszłość to raczej nie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Witam! Mam problem. Doladowalam sobie konto i włączyłam cykliczne sms bez limitu do wszystkich sieci, i nie działają, zaczęło pobierać Mi z konta. Proszę coś z tym zrobic. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Pakiet jest aktywny, ale nie działa.

Witam! Doladowalam sobie konto i zrobiłam rozmowy bez limitu do wszystkich w Orange, i pakiet byl aktywny, bo przyszła wiadomość, że jest. Pisałam sms i nagle okazuje się, że z konta Mi pożera, a miałam pakiet włączony. Nic nie działa. Proszę o pomoc.