Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

Moja skarbonka też ma termin w 2021... Szkoda, że przy okazji jej wycofania nie zmieniono daty klientom którzy mają jej ważność dłuższą niż 31/12/2020. I jeszcze jakby sms się pojawił z nową datą...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1590
  • 5432
  • 59

KONIEC SKARBONKI !!!!

Daty zmieniono, ale NMO i aplikacje tego nie potrafią pokazać.

Kod USSD *110*06# pokazuje 31.12.2020.

Zawsze były kłopoty z aktualizacją daty na przychodzące.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

Dobrze wiedzieć i znać kod.

Swoją drogą po co ktoś ma z niego korzystać skoro na nmo i w aplikacjach też ma wyswietlona kwotę? Ech... Parę osób po nowym roku się zdziwi.

To są właśnie te detale - jak mawiał klasyk.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

KONIEC SKARBONKI !!!!

Nie zwróciłem uwagi na termin w aplikacji mobilnej tylko w SMSie, i rzeczywiście aplikacja pokazuje złe dane. Wydawało by się że update daty ważności w systemie nie powinien być problematyczny*, kurczę, to już może najlepiej zahardkodować ten 31 grudnia i chociaż informacja będzie prawdziwa. 

 

*a kto tam wie jaka jest architektura i zależności 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 7
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Jak to czyta jakiś pracownik Orange, to wypadałoby to zmienić, że w aplikacji mój Orange 4.15 jak ktoś ma środki na koncie promocyjnym to wyświetla się komunikat włącz skarbonkę, aby przedłużyć ich ważność.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

KONIEC SKARBONKI !!!!

Mój Orange w wersji 4.15 nie jest już rozwijana. Chodzą plotki, że do końca roku nie będzie już dostępna.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

KONIEC SKARBONKI !!!!

Kolejna zła wiadomość. Wersja MO 4.15 najstabilniej działa. Wyłączyłem już aktualizację i zrobiłem kopię zapasową, aby jak najdłużej ją utrzymać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Rozważmy doładowanie za 100 zł. Najpierw zniknęło 10 zł do Orange na rozmowy na konto promocyjne na 14 dni, potem zniknął bonus 10 zł na konto główne. W styczniu nastąpiła totalna dezaktywacja archiwalnej oferty Nowe Orange Go. Nie dostałem informacji sms o tym fakcie. Wraz z ofertą zniknęła usługa minuty za minuty, sms po 1 gr do Orange i 20 gr za minutę do Orange. W maju zniknęła skarbonka. A w sierpniu zniknie usługa masz za staż. Zostało tylko Orange Free z drogimi rozmowami, smsami i internetem, który wcale nie powala. Miałem 16 lat telefon na kartę w Orange. Teraz po tych 16 latach odchodzę z Orange !!!


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

KONIEC SKARBONKI !!!!


@Klausnapisał(-a)

Rozważmy doładowanie za 100 zł. Najpierw zniknęło 10 zł do Orange na rozmowy na konto promocyjne na 14 dni, potem zniknął bonus 10 zł na konto główne. W styczniu nastąpiła totalna dezaktywacja archiwalnej oferty Nowe Orange Go. Nie dostałem informacji sms o tym fakcie. Wraz z ofertą zniknęła usługa minuty za minuty, sms po 1 gr do Orange i 20 gr za minutę do Orange. W maju zniknęła skarbonka. A w sierpniu zniknie usługa masz za staż. Zostało tylko Orange Free z drogimi rozmowami, smsami i internetem, który wcale nie powala. Miałem 16 lat telefon na kartę w Orange. Teraz po tych 16 latach odchodzę z Orange !!!


Opłaty w Orange Free są obecnie takie same jak w każdej taryfie. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą pakietów, które pozwolą obniżyć koszty:

 

  • Rozmowy bez limitu w sieci za 9 zł miesięcznie
  • SMS-y bez limitu w sieci za 6 zł miesięcznie
  • Pakiet 200 minut i 200 SMS-ów do wszystkich za 14zł miesięcznie
  • Za darmo w Orange czyli darmowe rozmowy i SMS-y do Orange w okresie ważńości konta głównego.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

KONIEC SKARBONKI !!!!

@Klaus to prawda, że w Orange na Kartę sporo fajnych usług zostało usuniętych. Konkurencja też podwyższa koszty połączeń w wersji podstawowej. Osobiście zastanawiałem się nad fioletem na kartę, ale tam BOK nie pomaga. Musi być MIX lub abo. Zostaje salon lub we własnym zakresie.

Ciekawa oferta w Orange jest FLEX, więc może warto zapoznać się z tą ofertą:

https://flex.orange.pl/