Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

Na stronie jest napisane pięknie, że minuta połączenia do wszystkich sieci w tej taryfie kosztuje 0,29zl. Skoro wykonałem połączenie trwające 19 min 52 sek i zapłaciłem za nie 7,95zl. Ile kosztuje minuta? Według moich niezbyt skomplikowanych obliczeń liczą sobie 40gr/min. Dlaczego? Nie lubię być oszukiwany.  Chyba czas się z nimi pożegnać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

@Lisu2 dokładnie, obecnie połączenia platne z konta głównego wynoszą 40 groszy za minutę połączenia. Czemu więc widnieje kwota 29 groszy? Ponieważ taryfa YES nie jest już dostępna, została tylko jeszcze dla tych użytkowników, którzy z niej nie zrezygnowali. Jeżeli przejdziesz na inną taryfę, to do YES już nie wrócisz. Ponieważ ta taryfa już jest wycofana i niewielu użytkowników ja posiada, więc pewnie Orange postanowił już nie aktualizować informacji na jej temat, stąd rozbieżności w cenie za połączenie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

@Lisu2 dokładnie, obecnie połączenia platne z konta głównego wynoszą 40 groszy za minutę połączenia. Czemu więc widnieje kwota 29 groszy? Ponieważ taryfa YES nie jest już dostępna, została tylko jeszcze dla tych użytkowników, którzy z niej nie zrezygnowali. Jeżeli przejdziesz na inną taryfę, to do YES już nie wrócisz. Ponieważ ta taryfa już jest wycofana i niewielu użytkowników ja posiada, więc pewnie Orange postanowił już nie aktualizować informacji na jej temat, stąd rozbieżności w cenie za połączenie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

@Lisu2 , a nie lepiej skorzystać z pakietów bez limitu i nie liczyć każdej minuty. 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

To telefon backupowy dla starszej osoby (ma służyć gdy niedostępny jest telefon stacjonarny). Zgadza się, zdecydowanie lepsza opcja byłyby rozmowy bez limitu. Znacie może jakieś dogodne pakiety minut bez limitu do wszystkich sieci? Na chwilę obecna mam włączone konto ważne rok.  Czy możecie polecić jakieś dobre rozwiązanie? (dane internetowe nieistotne).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

@Lisu2 jeżeli numer aktywowany przed 19 września 2019 roku, to można skorzystać z pakietu bez limitu za 25 zł ważny 31 dni.

Usługę cyklicznie można aktywować kodem, wybierając *115*2*31# i naciskając zieloną słuchawkę, lub SMSem, wysyłając wiadomość START CYKL pod numer 696.

Propozycja w niższej cenie bez GB:

Pakiet 200 minut i 200 SMS-ów do wszystkich na 31 dni za 14 zł. Pakiet dostępny w wersji jednorazowej i cyklicznej.

Aktywuj wersję jednorazową szybkim kodem *101*95#
Aktywuj wersję cykliczną szybkim kodem *101*96#

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

Dzięki wielkie!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku

@Lisu2 w razie potrzeby pisz, zawsze na NO ktoś się znajdzie z porada i chęcią pomocy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Orange Yes pobiera więcej środków za połączenia od deklaracji Orange w cenniku


@Lisu2napisał(-a)

To telefon backupowy dla starszej osoby (ma służyć gdy niedostępny jest telefon stacjonarny). Zgadza się, zdecydowanie lepsza opcja byłyby rozmowy bez limitu. Znacie może jakieś dogodne pakiety minut bez limitu do wszystkich sieci? Na chwilę obecna mam włączone konto ważne rok.  Czy możecie polecić jakieś dobre rozwiązanie? (dane internetowe nieistotne).


W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest no-limit za 1zł na jeden dzień (dzień włączenia się nie wlicza, co tak faktycznie daje nam usługę na 2 dni) 😎

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27836/5d10e95c-2f7c-4e37-827f-8af1def47d4a

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/94430/cc737c24-0309-45bd-8f15-bb42dd0afd9d?_ga=2.13...