Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

Ja spytam inaczej. Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?... 😎

 

 

 

_______________

*Post wydzielony z tematu "rejestracja karty poprzez sms" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

@piotrKawiory limitu zarejestrowanych numerów na jeden PESEL nie ma, ale jednak przy rejestrowaniu po wyżej 20 numeru są problemy przy rejestracji. Bez numeru abonamentowego trudno jest zarejestrować. Po wyżej 30 numerów wykrzacza się apka 5.X, wersja 4.15 dawała radę. Mój Orange przez www pokazuje najczęściej błąd komponentu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

Wg regulaminu nie ma limitu.

Jednak w niektórych kanałach rejestracji są problemy techniczne, jeśli masz powyżej 15. Rejestracja ręczna w salonie Orange zawsze możliwa.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

@piotrKawioryZ tego co mi wiadomo, to nie ma takiego limitu, a legendy krążą o ponad 500 kartach zarejestrowanych w ten sposób 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

@piotrKawiory limitu zarejestrowanych numerów na jeden PESEL nie ma, ale jednak przy rejestrowaniu po wyżej 20 numeru są problemy przy rejestracji. Bez numeru abonamentowego trudno jest zarejestrować. Po wyżej 30 numerów wykrzacza się apka 5.X, wersja 4.15 dawała radę. Mój Orange przez www pokazuje najczęściej błąd komponentu.

Anonim

Nie dotyczy

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

@piotrKawiory  sprzedawcy z Allegro pewnie i kilka tyś mają, bo zarejestrowane niektórzy sprzedają, ciekawe jak to hurtowo robią 😄

@ketrasaArtur  na firmę możesz zarejestrować 10k lub więcej starterów, hurtem to pod konto MO podepna.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

@Anonim zgadza się, można na firmę dużo więcej, ale na firmę podobno jest inna platforma do zarządzania numerami niż dla klienta indywidualnego. Po przekroczeniu 20 numerów indywidualnie zaczynają się kłopoty z rejestracją, zarządzaniem i na infolinii teżają problemy z wczytaniem konta. Przetestowane na własnej skórze 🤔🙃

Anonim

Nie dotyczy

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

Ciekawe jak amatorzy GB sobie z tym radzą, pewnie nawet na MO nie zaglądają, wykorzystają GB i porzucają starter, likwidują ważność starterów i od nowa 😉


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

Kwestia działania apki to kwestia optymalizacji (albo raczej jej braku). Niestety nie każdy informatyk ma o niej pojecie.

Ja hobbystycznie bawiłem się trochę programowaniem, i uznałem, że właśnie z uwagi na kwestie optymalizacji (m.in.) to nie dla mnie. Nie miałbym serca albo musiałbym nie mieć rozumu, aby pchać się do IT i pracować jak ludzie odpowiedzialni za serwisy takie jak MO, Plus Online czy T-mobile iBOA. Po prostu spaliłbym się ze wstydu, gdybym miał się pod czymś takim podpisać.

 

W tym wszystkim najlepsze jest to,że wraz z kolejnymi aktualizacjami psują coraz więcej. I jest to zjawisko globalne. Gdy gdziekolwiek widzę, że wymagana jest aktualizacja to już strach, co się zepsuje. A chyba najgorzej z Androidem. Wraz z kolejnymi aktualizacjami przydatne funkcje są blokowane lub ograniczane w imię np. "ochrony prywatności" - tak, Google troszczy się o waszą prywatność. Śmiechu warte.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

@ketrasaArtur  ma doświadczenie w temacie 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ile numerów zarejestrowanych można mieć w orange na kartę na jeden numer pesel?

Wszystkiego nie wychwyciłem, ale 20 numerów to jest maksymalna ilość na indywidualnego użytkownika, aby Mój Orange działał prawidłowo, a konsultanci szybko i sprawnie pomogli w ewentualnych problemach. Od kiedy zmniejszyłem ilość numerów zarejestrowanych na swoim koncie, nie mam problemów.