Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

  Witam, postanowiłem przenieść trzy numery mojej rodziny z Play do Orange na kartę, wchodząc na stronę https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange i potem wypełniając formularz przeniesienia nie mogę się zarejestrować , wyskakuje komunikat jak na zdjęciu w załączniku. Byłem potem w salonie partnerskim Orange i dowiedziałem się, że ten formularz internetowy przeniesienia numeru nie działa już jakiś czas. Nie mogłem też w przenieść numeru w salonie , bo to tylko salon partnerski - tak mnie poinformowała Pani tam pracująca. W mojej okolicy są dwa salony Orange, obydwa partnerski i dzwoniąc do obydwu powiedziano mi to samo - że to salony partnerskie i oni tu nie przeniosą, trzeba jechać do firmowego salonu Orange. Tylko , że najbliższy salon firmowy Orange jest oddalony ode mnie o prawie 100 kilometrów, nie uśmiecha mi się tam specjalnie jechać. jak mogę inaczej przenieść numer do Orange?

 Ogólnie to mam już teraz uraz do sieci Orange, na samym starcie takie problemy. Niby XXI wiek, technologia światłowodowa, pandemia, wszystko załatwisz przez internet - akurat, figa z makiem. Podjąłem już wszelkie próby rozwiązania mojego problemu - dzwoniłem na infolinię - polecono mi wizytę w salonie firmowym, na czacie to samo, przez formularz internetowy nic nie załatwię, w salonie partnerskim to samo - to po co one w ogóle są?

  Jeśli na starcie są takie problemy to aż strach pomyśleć co może być dalej. Znajomy polecił mi Orange , bo mają dobre pakiety i oferty , chciałem skorzystać z oferty na kartę , potem może z abonamentu, ale teraz to już nikomu nie polecę tej sieci, poprostu olewają klientów.

   Ktoś pomoże? 


Bez tytułu.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

Jeśli chcesz przenieść do Orange, pomyśl o Orange Flex. Zrobisz to przez apkę. Inna platforma bilingowa, więc nie powinno być problemu z przeniesieniem. Jeśli na samym początku masz problemy z przeniesieniem to czarno widzę co będzie dalej. Pewnie będziesz potrzebował kontaktu z obsługą, a to nie wróży moim zdaniem najlepiej.

 

Rozwiązaniem trochę na opak jest ewentualnie spróbowanie przeniesienia do nju mobile na kartę, i z nju przeniesienie się do Orange na kartę SMS-em o treści FREE pod 601. Tylko przydałoby się, aby ktoś potwierdził, że to nadal działa. Jeśli nie chodzi ci o pakiet z 1 TB danych, to na serio odpuściłbym główną markę i sprawdziłbym na Twoim miejscu Nju lub Flex.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę


@marys8686napisał(-a)

teraz to już nikomu nie polecę tej sieci, poprostu olewają klientów.

   Ktoś pomoże?


nikomu nie polecisz, a sobie nadal polecasz?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5461
  • 59

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

Może ,ze złego linku korzystasz

Nalepiej wchodzić że strony głównej:

https://www.orange.pl/

i następnie według kolejności

1) Zakładka -->oferta --> Oferta na kartę

2) Guzik  [Oferta dla nowych klientów]

3) Rozwijam Jak przenieść numer

4) Wciskam guzik [Przenieś numer]


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

@marys8686  Witam tu może być brak PESEL ,fraud lub windykacja w historii  lub zbyt dużo numerów prepaid Orange itp.  Bo przenoszeni numerów działa online normalnie . Musisz na infolinii się zapytać o przyczyny blokowania przeniesienia lub w salonie. Firmowy Orange .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5470
  • 184

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

Każdy salon może to zrobić, nie ma znaczenia czy partnerski czy własny, idź do salonu wołaj kierownika, a u kierownika wołaj numer do jego przełożonego jest to tzw. Dystrykt Manager, bądź twardy.
Co do przeniesienia przez stronę, to miałeś kiedyś numer na kartę w Orange ? Jeśli tak to będą to błędy systemowe i trzeba poprostowac dane w systemach.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

@Arti_Kn_Pl  masz rację że teoretycznie tak każdy salon ale w partnerskich jest taki problem ze powiedzą mu że trzeba dzwonić na 510 100 100 bo nie mają modułu itp. a po co ma się denerwować a w salonach firmowych Orange mu wszystko sprawdzą i bez gadania 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

@marys8686  z jakiej sieci przenosisz numer, czy jest na ciebie zarejestrowany? 

Bo przenoszenie numeru do Orange na portalu działa, inna sprawa to przeglądarka, może zmień na inną i ponownie proces przenoszenia numeru zrobić. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

@marys8686 przy przenoszeniu numeru przez www muszą się zgadzać dokładnie wszystkie dane. Ważny jest też wybór, czy w poprzedniej sieci jest numer na kartę, czy abonament. Jeżeli masz numer w subskrypcji, to należy zaznaczyć, że to oferta na kartę.

Na numerze nie może być żadnego zadłużenia jak i innego rozpoczętego procesu przenoszenia.

Ksżdy salon, partnerski też może przyjąć wniosek o przeniesienie, ale w firmowym idzie to sprawniej. Partnerskie często odmawiają, bo nie mają korzyści z przeniesienia. Jak byś przechodził na abonament, to szybko by sprawę załatwili.

Jeżeli numer był kiedyś w Orange na kartę, to nie powinno być problemów z przeniesieniem przez www. Sam kilka razy przenosiłem z powodzeniem, ale muszę przyznać, że czasami zdążają się problemy z przeniesieniem numeru z Play do Orang, tylko nie zdążyło mi się na etapie składania wniosku. Sprawdź dokładnie wpisywane dane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5470
  • 184

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę


@Citi2017napisał(-a)

@Arti_Kn_Pl  masz rację że teoretycznie tak każdy salon ale w partnerskich jest taki problem ze powiedzą mu że trzeba dzwonić na 510 100 100 bo nie mają modułu itp. a po co ma się denerwować a w salonach firmowych Orange mu wszystko sprawdzą i bez gadania 🙃


@Citi2017  No ale autor pisze ze do firmowego ma 100 km. No bez jaj, że tak się wyrażę.Salony naciskane są na sprzedaż abonamentów i konsultantowi po prostu się nie chce, nie opłaca itd. Ja bym nie odpuścił.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Dlaczego nie działa strona internetowa przeniesienie numeru do Orange na kartę

@Arti_Kn_Pl  Rozumiem to ale takie fakty o salonach ale niech dzwoni na infolinię ewentualnie 🙃