Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13794
  • 56729
  • 681

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor  ja zainstalowałem aplikację Mój Telefon od Orange i sam blokuję numery, które dzwonią do mnie z ofertami. Zaznaczam spam i drugi raz nie zadzwonią...

Dodatkowo apka ostrzega o możliwościach takiego połączenia na podstawie algorytmu i doświadczeń innych klientów. 

To kolejne ułatwienie w ograniczaniu niechcianych połączeń 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2161
  • 12191
  • 55

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor jaki masz telefon?

Jak na android to aplikacja telefon ma filtr i spam blokuje, Orange ci takich połączeń nie zablokuje 😎

Musisz na czarną listę je wrzucać i się nie denerwować, bo to nic nie daje, ja mam filtr nieznanych numerów aktywny i nikt z poza spisu kontaktów się nie dodzwoni, cisza i spokój 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

Na moim takie coś nie zainstaluje. Mam starego dziada .Mam tam opcje blokowania .Ale nigdy nikogo nie blokowałem .A i tak to walka z wiatrakami bo numerki się zmieniają.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2161
  • 12191
  • 55

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor na koncie Mój Orange na nie zgody na marketing ustaw, przestaną dzwonić 😎

Jak nie to zgłaszają to w BOK Orange, teraz połączenie darmo jest 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5850
  • 23833
  • 202

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor 

Wszyscy Ci współczujemy. Uniwersalnej rady na to nie ma. W ostateczności trzeba zmienić numer. Blokowanie na swoim telefonie to wszystko co możesz zrobić. Operator jedynie może odnotować że nie zgadzasz się na telemarketing, ale to tylko oznacza że operator ani jego partner  nie będzie do ciebie dzwonił z ofertami. To nie oznacza że ktoś kto ma Twój numer nie będzie się mógł dodzwonić.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13794
  • 56729
  • 681

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor  bez przesady...wymień dziada nawet na starszego smartfona i już. Byle apka działała 

Zrób czarną listę i też poblokujesz...

Zgody i ich cofnięcie zablokują TYLKO marketing Orange podnosząc rachunki o 5zl miesięcznie 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2161
  • 12191
  • 55

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@agat13 oni tam mają jakiś filtr, ale trzeba zgłosić, pomaga trochę i mniej spamerów, tylko 5 zł trzeba odrzalowac 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13794
  • 56729
  • 681

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@IreneuszCD  przyblizysz coś, bo pierwsze słyszę ..może warto to sprawdzić 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 198
  • 629
  • 2

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada


@IreneuszCDnapisał(-a)

Jak na android to aplikacja telefon ma filtr i spam blokuje, Orange ci takich połączeń nie zablokuje 😎 Musisz na czarną listę je wrzucać i się nie denerwować, bo to nic nie daje, 😎


Zgoda co do możliwości blokowania połączeń przychodzących z konkretnego numeru. Sam od zawsze z nich korzystam i jak dla mnie działa bez zastrzeżeń. Wymaga to ode mnie odrobinę wysiłku. Mianowicie, odbieram połączenie z numeru z poza moich kontaktów. Następnie, decyduję czy nr trafia do blokowanych czy do kontaktów. Potu brak a spokój duszy zapewniony. 

 


@IreneuszCDnapisał(-a)

ja mam filtr nieznanych numerów aktywny i nikt z poza spisu kontaktów się nie dodzwoni, cisza i spokój 😎


Co do tego rozwiązania, to jestem sceptyczny. Nie każdy dzwoniący to wróg. Tym bardziej w przypadku, gdy osoba czeka na potencjalne połączenia z firm, które już posiadają jego nr z np. CV.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 2043
  • 1

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada


@IreneuszCDnapisał(-a)

@kolor jaki masz telefon?

Jak na android to aplikacja telefon ma filtr i spam blokuje, Orange ci takich połączeń nie zablokuje 😎

Musisz na czarną listę je wrzucać i się nie denerwować, bo to nic nie daje, ja mam filtr nieznanych numerów aktywny i nikt z poza spisu kontaktów się nie dodzwoni, cisza i spokój 😎


No genialne! A jeszcze prostsze to wyłączyć telefon - wtedy to dopiero jest cisz i spokój 😆