Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

Witam pytałem Państwa o blokadę przychodzących połączeń z Telemarketów.Dziś znowu dzwoni do mnie taki automat z Numeru  343473301.Wnerwiłem się dzwonie na *100 odbiera automat ,przełącza do kobiety ta przełącza na karty .Mówię czy idzie zablokować Telemarket i takie połączenie .Ukrainka mówi mi nie ma problemu .Zablokowała

 

Pytałem Państwa wcześniej .Było mówione że to niemożliwe .To jak brak wiedzy czy wprowadzenie mnie w błąd. ???

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5558
  • 22523
  • 185

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor 

Wszyscy Ci współczujemy. Uniwersalnej rady na to nie ma. W ostateczności trzeba zmienić numer. Blokowanie na swoim telefonie to wszystko co możesz zrobić. Operator jedynie może odnotować że nie zgadzasz się na telemarketing, ale to tylko oznacza że operator ani jego partner  nie będzie do ciebie dzwonił z ofertami. To nie oznacza że ktoś kto ma Twój numer nie będzie się mógł dodzwonić.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

55 ODPOW. 55

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53380
  • 722

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor my jako użytkownicy (tacy jak Ty, którzy na wzajem sobie pomagają) nie możemy Tobie zablokować niechcianych połączeń. Nie mamy wglądu na Twoje konto. Możesz to zrobić samodzielnie w swoim telefonie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7571
  • 139

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor , telemarket Orange ? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

Telemarket Orange nie nie wiem .Powiedziała że zablokowała takie połączenia .A skąd one przychodzą tego nie wiem . Numer jej podałem 343473301

 

konsultant nie zablokuje tego numeru, bo nie łamie regulaminu firmy telekomunikacyjnej.

IreneuszCD

 

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Blokada-niechcianych-po%C5%82aczen-przychodzacych/m-p/359375...

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53380
  • 722

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor wszystkich numerów nie zablokujesz. Jak dzwonią telemarketerzy, to często z innych numerów, nawet jak w tej samej sprawie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

Ja nie ale Orange tak


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53380
  • 722

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor też wszystkich nie zablokuje. Zresztą możesz sprawdzić, numer który do Ciebie dzwonił już jest nieaktywny i nie dodzwonisz się do nikogo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

No dobra ale jakoś muszę się bronić .Orange daje mi usługi to niech to blokuje. Jak nie pomoże to napisze do Prezesa Orange .To jest ich sieć i oni muszą coś z tym zrobić.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53380
  • 722

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

@kolor co niby mają zrobić? Numery telemarketerów ciągle się zmieniają. To jest walka z wiatrakami. Teraz do Ciebie zadzwonili z numeru takiego i za chwilę ten numer jest już nie istnieje, zadzwonią za chwilę z innego. Orange nie może blokować całej puli numerów, bo może zablokować numery użytkowników, a telemarketerzy skorzystają z innej puli. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych --2 TeleMarket Blokada

To jest sprawa techniczna Niech Orange sobie łamie na tym głowę .