Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wlasny router do swiatlowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wlasny router do swiatlowodu

Super, czyli router wybrany, a macie wglad do moich uslug? Bo dzisiaj mial byc monter z podlaczeniem VDSL-a, a wciaz go brak, moglbym podac wiecej danych?

Anonim

Nie dotyczy

Wlasny router do swiatlowodu


Sk_uter napisał(-a):

Witam,

aktualnie mam zostac podlaczony pod VDSL z opcja 80Mb/s, lecz konsultant powiadomil mnie, ze w niedalekiej przyszlosci moze byc u mnie swiatlowod. 

 

Planuje zakup swojego routera do VDSL-a, ale takiego, ktory bedzie zgodny z swiatlowodem, czy jak kupie router ASUS DSL-AC68U, ktory dziala pod ADSL i DSL to bedzie dzialal pod FTTH? (czyli jak zostane podlaczony pod swiatlowod to zmiana kabla RJ11 na RJ45 i podlaczam go pod WAN i juz bedzie gralo?)


Ja na Asusie RT-AC68U robiłem konfiguracje FTTH 100 Mb/s plus TV czy będzie na DSL-AC68U działało nie, wiem.

http://www.micrology.pl/2015/04/17/iptv-od-orange-ftth-na-wlasnym-routerze-zamiast-funbox-lub-livebo...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wlasny router do swiatlowodu

@Sk_uter, niestety tutaj nie możemy sprawdzić danych na Twoim koncie, tylko dzielimy się wiedzą 🙂 Trzymamy kciuki, aby monter dotarł jak najszybciej. Jeśli będziesz chciał skontaktować się z biurem obsługi to możesz na przykład przez aplikację mobilną 🙂

btw, a jeśli któreś z rad wyżej Ci pomogły to kliknij w "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - dzięki temu inni szybciej do niego trafią 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wlasny router do swiatlowodu

A jak jest to ze wsparciem technicznym dla urządzeń spoza oferty?
I tak pewnie trzeba przełączyć na funobxa?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wlasny router do swiatlowodu

 

Okey pytanie wyjasnione 🙂 zaznaczylem rozwiazanie.

 

Generalnie musze pochwalic za ekspresowe odpowiedzi, to mi sie podoba 😉

 

Co do routera RT-AC68U to jest to praktycznie to samo co DSL-AC68U tylko bez ADSL-a i troche parametry obnizone, wiec jak Tobie sie udalo to i mi w przyszlosci powinno isc udac 😉

Anonim

Nie dotyczy

Wlasny router do swiatlowodu

@Piotrekk85

 

Korzystając z modemu dzierżawionego wsparcie kończy się na nim, jak korzystasz z własnego to Twój interes - można, wsparcie techniczne kończy się wtedy na ONT.

 

nie mniej jednak w każdym prypadku możesz liczyć na pomoc techniczą 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Wlasny router do swiatlowodu


Piotrekk85 napisał(-a):
A jak jest to ze wsparciem technicznym dla urządzeń spoza oferty?
I tak pewnie trzeba przełączyć na funobxa?

@Piotrekk85 do tego co już wyżej napisał @Anonim dodam info o infolinii Orange Expert - tam mógłbyś uzyskać porady nt. routerów (spoza oferty!) i ich konfiguracji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wlasny router do swiatlowodu

A orange expert na *900 pomaga z usługami stacjonarnymi?

Wydawało mi się, że ta infolinia dla mobilek.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wlasny router do swiatlowodu

A właśnie! Świetnie zauważył @seginus. Bo to jest tak, że urządzenia, które mamy w ofercie są przez nas testowane i opisywane, aby doradcy mogli pomóc w potencjalnych problemach. Jeśli czegoś nie mamy w ofercie to wymaga organizacji dodatkowych szkoleń i badania działania tych sprzętów. To kosztowne, dlatego mamy zespół Orange Ekspert, który pomoże z urządzeniami spoza naszej oferty, jednak pomoc tych zespołów jest dodatkowo płatna (info). Jeśli komuś zależy na czasie i wsparciu pro - to mimo wszystko warto.

@Piotrekk85, teoretycznie Orange Eksperci pomagają w tematach urządzeń mobilnych. Zdaje się, że nie mają dostępu do systemów dla usług stacjonarnych, ale ich wiedza jest ogromna, więc bardzo często mogą pomóc także z urządzeniami stacjonarnymi.

Anonim

Nie dotyczy

Wlasny router do swiatlowodu

@Artur @Piotrekk85 ^& mylisz się 🙂 Orange Expert to nie tylko mobile ale też usługi stacjonarne