Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange by @mabud73

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

https://www.orange.pl/prt/pl/klienci_ind/sklep/modemy_neostrada_orange/wszystkie
orange.pl > Dla Ciebie > Telefony i Urządzenia > modemy stacjonarne i akcesoria > wszystkie -
Wi-Fi Extender Plus na szarym końcu, zamiast na początku. No i @Piotrekk85 dał komentarz na blogu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

Też widziałem ze @Piotrekk85 żyje 😛

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

@mabud73: żyję. A jakiś filmik na yt? 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

Wybacz @Piotrekk85, ale zapędów "a`la Pasikowski" nie mam, a taki ten filmik by pewnie był 😛 haha


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

A jak z przechodzeniem między urządzeniami gdy WiFi Extender Plus jest ustawiony jako repeater (czyli zestawiony przez WPS, a nie po kablu)? Najlepiej w parze z Airboxem. Chodzi o płynność transmisji. Czy jest tak, że najpierw musisz do zera stracić zasięg Airboxa i wtedy telefon zestawia połączenie z Extenderem czy wystarczy, że będziesz miał mocniejszy zasięg Extendera i telefon płynnie przeskoczy? Fajnie gdybyś przetestował to z WiFi Calling (jeśli masz natywną opcję to wyłącz VoLTE w ustawieniach telefonu) czy nie nastąpi zerwanie połączenia.

Jeśli taka opcja by działała w takiej konfiguracji to brałbym, bo LTE mam mocne tylko w jednym pokoju i tam stoi router, a w dalszej części domostwa jednak WiFi ma słabszy sygnał i rozmowa zaczyna się rwać. 😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

O. Obecnie wzmacniacze testują @Misiek62 i @Jozefg. Panowie, wyzwanie do testów, oczywiście jeśli czujecie się na siłach i będziecie mieć możliwości 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

@ArturJak patrzę na to urządzenie to brakuje, mi opcji jak Diody LED pozwalają określić pozycję urządzenia, która zapewni optymalne zwiększenie zasięgu i przepustowości.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange


Artur napisał(-a):

O. Obecnie wzmacniacze testują @Misiek62 i @Jozefg. Panowie, wyzwanie do testów, oczywiście jeśli czujecie się na siłach i będziecie mieć możliwości 🙂


Nie nadążam @Artur, jakie wyzwanie? Czegoś nie widzę, jakieś konkretne zadanie? Czy to o co pytał @p2225? Uzupełniając , airboxa nie mam 😞

Anonim

Nie dotyczy

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

@Misiek62Czy ten wzmacniać ma port USB ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wi-Fi Extender Plus - test i recenzja nowego wzmacniacza Wi-Fi od Orange

@Anonim, nie ma usb, są 2 porty Ethernetowe Gigabit.