Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

@ArturI co na to experci z Orange co mogę jeszcze im podać do moje konfiguracji ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Nie jesteśmy w stanie bardziej pomóc w tym temacie. A nuż trafi tu ktoś, kto przerabiał temat u siebie i będzie wiedzieć więcej.
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

@ArturTo wiem problem jest od kilku lat mi nie chodzi i FB 2.0 tylko nowy sprzęt od Orange FB 3.0 ? To nie jednym problem FB nie będę podawał linków. Nawet nikt nie wie jakie formaty są obsługiwane.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Trochę czasu mi zajęła odpowiedź, bo chciałem przetestować w innej konfiguracji.

Ten sam dysk, z tymi samymi katalogami podpięty pod laptopa, pliki udostępnione w sieci poprzez Media Player - efekt, oba TV zarówno ten podpięty przez Samsung ICU 100, jak i drugi TV podpięty bezpośrednio do sieci widzą wszystkie udostępnione przez DLNA katalogi i pliki.

Zatem niestety muszę stwierdzić, że problem tkwi w Funbox 3.0. Można z nim się częściowo uporać umieszając na dysku tylko katalogi z multimediami. Jeżeli na dysku są różne pliki - używam dysk również, jako backup - Funbox nie potrafi rozróżnić plików i w efekcie udostępnia w sieci tylko część plików multimedialnych przez DLNA wg bliżej nieokreślonego algorytmu.

 

Przy okazji testów natknąłem się na inny problem, tym razem związany z ICU 100. Co jakiś czas (kilka - kilkanaście godzin) ICU 100 przestaje widzieć dysk podłączony do Funbox-a. Wyłączenie do standby i powrót nie pomaga. Pomaga odłączenie wtyczki ICU i ponowne włączenie. Czy mieliście podobne problemy ?

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

@GregrhbCo do Funbox to już napisałem wcześniej a jeśli chodzi o dekoder Samsung ICU 100 to ktoś już pisał o tym na forum.  


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

@Gregrhb

jeśli uznasz, że w założonym przez Ciebie temacie (dodajmy - nietuzinkowym Mrugający mężczyzna), któryś z postów zasłużył na szczególne wyróżnienie i będzie przydatny dla innych w przyszłości, to - śmiało! - oznacz go :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Może ktoś wie czy zmieniło się i już działa prawidłowo DLNA na Funbox ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 1

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Jestem nowym uzużytkownikiem zestawu Funbox 3 oraz ICU 100 I niestety DLNA raz że nie pokazuje wszystkich plików, a dwa nie pokazuje nowych plików które dodałem na dysku. 

Inne pytanie czy po DLNA można odtwarzać napisy zewnętrzne na ICU 100?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 1

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Niestety nadal nie mogę sobie poradzić z Funbox-em 3.0 i DLNA. 

Wciąż Funbox nie udostępnia nowych plików po wgraniu ich na dysk twardy.

Na dysku mam trochę ponad 13 tyś plików więc tylko połowę tego co Funbox może udostępnić.

Nadal również nie wymusiłem na ICU100 czy innym sprzęcie tego, żeby napisy do filmu przechowywane w osobnym pliku były wysyłane po DLNA.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Cześć, udało Ci się zmusić do odtwarzania filmu i napisów w oddzielnym pliku poprzez ICU100? 
Jeśli tak to co musi zostać spełnione/jaki format ?

Dzięki.