Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Witam,
Mam podłączony do Funbox 3.0 dysk usb z plikami multimedialnymi - ok. 20 folderów, każdy po kilkaset plików. W sieci DLNA są widoczne tylko 2 foldery - sprawdzone na dekoderze Samsung i TV podłączonym w sieci. Oba pokazują te same foldery. Z komputera włączonego do sieci mam dostęp do wszystkich katalogów. Oczywiście robiłem restarty wszystkiego co mogłem. Czy macie jakieś pomysły - poza kupieniem innego rutera, czy postawieniem NAS? W tej chwili fajna opcja Funboxa jest całkowicie bezużyteczna 😞
29 ODPOW. 29
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

@GregrhbSprzęty Orange są mocno ograniczone i parę tysięcy pilików to za wiele dla tych urządzeń.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Na panelu sterowania jest napisane, że obsługuje do 25.000 plików DLNA. To jak faktycznie to wygląda? Może ktoś z Orange mógłby się wypowiedzieć.
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Ja posiadam FB 2.0 też jest napisane że obsługuje 25000 pilików ale mam dużo więcej oczywiście dysk USB 3.0 sformatowany NTFS i zobacz poniżej.

Edit na dzień dzisiejszy nie możliwości przetestowania FB3.0 jak będę u znajomych w tedy sprawdzę ja mam VDSL wiec tylko dla mnie FB2.0.Emotikon: Smutny

Przechwytywanie.PNG


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

To co wstawiłeś na zdjęciu to jest standardowa struktura folderów, a nie udostępnianie plików przez DLNA. W tym trybie nie zauważyłem ograniczenia do ilości plików i są one dostępne z innych komputerów w sieci. Problem jest widoczny, gdy chcesz uzyskać dostęp do tych plików ze SmartTV, bądź poprzez settopbox dostarczany przez Orange. Wówczas działa protokół DLNA i są widoczne tylko niektóre i na dodatek wg niezrozumiałego dla mnie algorytmu tzn.  nie są to pierwsze 2 alfabetycznie, nie są to ostatnio zmieniane itd. Do dzisiaj nie udało mi się znaleźć rozwiązania np. takiego oznakowania folderów/plików, aby były widoczne te na których mi szczególnie zależy. Orange też milczy : (

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

@GregrhbCzy przychodzili do ciebie technicy z Orange w tej sprawie? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Na razie nie zgłaszałem tej sytuacji jako usterki technicznej.
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

@GregrhbMoże warto spróbować zgłosić ten problem. Zobacz jeszcze ten temat technologia DLNA

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Jeszcze czy specyfikacji jest podane że ten sprzęt na obsługę DLNA bo jakoś nie znalazłem.

Może coś więcej wie @Artur


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Funbox 3.0 - w sieci DLNA są widoczne tylko niektóre katalogi

Jeśli przez weekend nie trafi tu ktoś, kto wie, to dopytam u naszych ekspertów na początku tygodnia i dam tu znać 🙂