Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

  • Jak w temacie . Od kilku dni aplikacja Funbox nie widzi urządzeń podpiętych do sieci wifi. Dodam tylko że przez przeglądarkę jest ok . Instalowałem na nowo apke i restartowałem modem i dalej nic...

 

 

19 ODPOW. 19

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  jedyne co możesz zrobić, to reset modemu do ustawień fabrycznych i wgranie apki od nowa. Modem podniesie się i zaloguje do usługi sam w ciągu 5 minut i wtedy przeinstaluj apkę. Ważne, abyś sprawdził czy nie masz  ustawień aktorskich np na przekierowaniu portów czy własnych na wifi. Trzeba je ustawić później ręcznie


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  czy na pewno w apce masz jesteś w panelu administratora?

slav72_0-1639222789081.jpeg

tzn. wizerunek osoby w prawym górnym rogu musi być jak na screenie u góry biały nie czarny

slav72_1-1639222986384.jpeg

jeżeli jest czarny to apka jest w trybie ograniczonego dostępu i należy to zmienić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@slav72 jest koloru białego 

@agat13 powrót do ustawień fabrycznych nic nie zmienił ...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  skoro na innych urządzeniach widzisz przez przeglądarkę te dołączone po wifi zostaje kwestia apki. Sprawdź czy masz aktualna wersję i na testy sprawdź ma innym urządzeniu mobilnym testowo czy ta aplikacja działa tak samo


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  wiem że to trochę czasochłonne, ale warto spróbować usunąć wszystkie urządzenia z poziomu menu konfiguracyjnego routera, odinstalować apkę z telefonu, dodać na nowo urządzenia w routerze, zainstalować apkę i od nowa przeprowadzić konfigurację apki. Zobacz też czy jak odinstalujesz aplikację to czy nie widnieje ona na Twoim koncie w sklepie Google Play jako "niezainstalowana", jeśli tam jest to warto przed ponowną instalacją usunąć ją również z tej sekcji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

Zainstalowałem apke na telefonie żony i to samo 😑


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83 jeśli naprawdę to utrudnia życie, to wymień modem.. Nic innego nie pozostaje prócz testów na innym modemie. Jeśli znasz kogoś z fb6, to warto się pokusić o weryfikację na innym sprzęcie. Jeśli nie chcesz się bawić, wymień po wcześniejszym zgłoszeniu na infolinii lub czacie midwm na nowy. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  czyli może być tak że router przestał z jakiegoś powodu współpracować z aplikacją i jeżeli dla Ciebie to funkcjonalność niezbędna to pozostaje tak jak mówi wyżej kolega @agat13 wymiana FunBoxa na nowy. Dopytam jeszcze o taką sprawę, czy próbowałeś  ręcznej zmiany połączenia apki na telefonie z routerem poprzez zmianę pasma na 2,4 lub 5 GHz? albo zmiany hasła do wifi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@slav72 

Jutro wymieniam modem na nowy. Chciałem przy okazji zwiększyć szybkość i wymienić na szóstkę ale tak jak pisałem w innym temacie na tą chwilę to niemożliwe 🖐