Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń


@Jurgen83napisał(-a)

@slav72 

Jutro wymieniam modem na nowy. Chciałem przy okazji zwiększyć szybkość i wymienić na szóstkę ale tak jak pisałem w innym temacie na tą chwilę to niemożliwe 🖐


Ta wymiana nic nie da, aplikacjia nie jest dopracowana i dlatego tak masz.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  z tą szóstką chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać, jak wymienisz trójkę to daj znać czy problemy na apce się skończyły.

@Anonim  gdyby było tak jak mówisz to wszyscy mieliby problemy, a tak to raczej odosobniony przypadek (osobiście nie miałem i nie mam z nią żadnych problemów).

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

Może bug złapał, jak net działa to ok, FunBox nigdy nie pokazywał faktycznie podłączonych urządzeń, sporo było o tym na forum, ja bym to zignorował, bo można grata na wymianie dostać, nowych dawno nie ma, ale jak kto chce się w to bawić, to jego wolą 😎

Wyskrobane iPhone vs Plus 5G 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń


@Anonimnapisał(-a)

Wyskrobane iPhone vs Plus 5G 😁


Wyskrobane Samsung vs T-Mobile 5G 😁😉

PS.

@Anonim nawiasem mówiąc z tego neta nie wywaliło mnie ani razu (tydzień) z NO, tak jak to było problematyczne przy światełku (to o czym jakiś czas temu rozmawialiśmy) w temacie problemów z forum.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

Ja korzystam z kilku sieci bo w rozjazdach jestem, forum nie chce mnie wywalić, nawet gościnnie z światełka Orange korzystałem i T-Mobile, zero problemów.

@Jurgen83  tak z ciekawości po co ci monitoring sieci FunBox w aplikacji?

Jak w domu się przebywa to konsola FunBox lepsza 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  jak tam, wymieniłeś router? coś w apce się poprawiło?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@slav72 po wymianie pół roku ok teraz zauważyłem że nie widzi mojego telefonu na którym korzystam z apki pozostałe urządzenia ok . Z pozycji przeglądarki wszystko gra. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  spróbuj przeinstalować apkę (odinstaluj i zainstaluj ponownie), ewentualnie spróbuj wymusić aktualizację, aktualna wersja 8.8.3 (chociaż aktualizacja dość stara 14.06.2021 😲 - mogliby odświeżyć 🤔).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@slav72 próbowałem i bez zmian ...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Funbox nie widzi urządzeń

@Jurgen83  może trzeba spróbować ponownie uruchomić telefon? , u mnie wszystko bez błędów, wszystkie urządzenia w apce widoczne łącznie z fonem na którym zainstalowana.