Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

A co z wymianą karty przez Mój Orange? Emotikon: Mrugający

 

Z tego co widzę istnieje taka możliwość http://www.orange.pl/kid,4004241524,id,4004241449,title,Jak-wymienic-karte-SIM,helparticle.html?help...

 

Regulamin obowiązuje od stycznia 2017... a na stronie jest błąd www.orange.pl/beta.mojorange (po przejściu w URLu zaciąga się dwa razy orange.pl - http://www.orange.pl/www.orange.pl/beta.mojorange - fajnie gdyby to zostało poprawione, ale nawet jeśli wykasuje się "ręcznie" orange.pl/ to nie ma możliwości zalogowania się... po wybraniu przypomnij hasło mail z prośbą o zmianę hasła nie dociera... Czy wiadomo kiedy to zostanie poprawione?

 

Dajecie możliwośc wymiany karty online, a nie macie przystosowanej do tego strony... Emotikon: sfrustrowany

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

@_kinga_
jeszcze tylko dopowiem, że jeżeli Twój plan będzie się kwalifikował do testów wersji beta, a Twoja kartoteka spełni szereg warunków technicznych - to wówczas, zgodnie z tym opisem, otrzymasz indywidualne zaproszenie Emotikon: Szczęśliwy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

Serwis beta dotyczy wąskiej grupy użytkowników. Nie wiem czy każdy tam może się logować.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

Domyślam się, że dotyczy to osób posiadających abonament - jeśli tak to niestety serwis beta nie działa, bo takową umowę posiadam.

 

A jeżeli jeszcze "węższe grono" to będę wdzięczna za informację co zrobić, aby znaleźć się w gronie tych szcześliwców 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

To @Artur będzie wiedział 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

A będzie 😉 @_kinga_, masz może Smart Plan? Bo jeśli tak to jest duża szansa, że będziesz już mogła skorzystać z nowego Mój Orange. Jeśli inna oferta w abonamencie to niestety jeszcze nie...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

@Artur a i posiadam 🙂 Nawet Smart Plan Multi II 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

@_kinga_
jeszcze tylko dopowiem, że jeżeli Twój plan będzie się kwalifikował do testów wersji beta, a Twoja kartoteka spełni szereg warunków technicznych - to wówczas, zgodnie z tym opisem, otrzymasz indywidualne zaproszenie Emotikon: Szczęśliwy.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

@_kinga_
zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

Hej,

@Wiktor

nie otrzymałam zaproszenia a potrzebuje wymienić kartę SIM przez internet, ponieważ jestem za granicą i aktywacja przez SMS kończy się nie powodzeniami. Jak mogę zdobyć takie zaproszenie? dodam że posiadam Super Smart Plan.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

wymiana karty online [wersja beta Mój Orange]

@Emkej1, jest jeszcze możliwość wymiany karty SIM przy użyciu startera - szczegóły tutaj.