Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pozycjonowanie frazy mój orange

Anonim

Nie dotyczy

Pozycjonowanie frazy mój orange

Po wpisaniu frazy mój orange, pozycjonowanie MO w Google, kieruje nas m.in. do aplikacji https://www.orange.pl/view/mojorange , która nie przystoi do wizji operatora, wg której połączenia z BOK są już obecnie płatne, ale i tak kusząc, zarazem są zwodnicze. Stąd, wielu forumowiczów wścieka się.

pozycjonowanie MO.PNGrezultaty WEB.PNG

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Pozycjonowanie zależy od wielu czynników.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pozycjonowanie frazy mój orange

"Mój Orange" to konto, na którym możemy sprawdzić swoje usługi w Orange. Osoby, które wpisują frazę "mój orange" mogą szukać strony internetowej albo aplikacji mobilnej. Tego drugiego zapewne szukają częściej. Wydaje się więc, że wyniki, które Ci się wyświetliły są ok?

 

Z kolei jeśli chodzi o opłatę za połączenie z BOK to nie ma w tym nic dziwnego. Rzeczywiście kiedyś, w ramach dość długo trwającej promocji połączenia za pośrednictwem appki Mój Orange były bezpłatne i część osób mogła się do tego przyzwyczaić, ale promocja się skończyła i strona o aplikacji nigdzie nie sugeruje, że połączenia są bezpłatne. Niezmiennie lepiej jest zadzwonić przez appkę, bo dzięki temu pomijamy menu głosowe, więc szybciej połączymy się z doradcą.

 

@Anonim, czy to rozwiewa Twoje wątpliwości? Jeśli masz jakieś sugestie/uważasz, że coś powinno zostać zmienione to proszę napisz o tym konkretnie, wprost 🙂

 

P.S. Ponieważ Pogaduchy to taki offtopic i gadamy tam raczej o luźnych, niezwiązanych z Orange rzeczach - pozwoliłem sobie przenieść Twój komentarz do osobnego wątku.

Anonim

Nie dotyczy

Pozycjonowanie frazy mój orange


@Arturnapisał(-a)

"Mój Orange" to konto, na którym możemy sprawdzić swoje usługi w Orange. Osoby, które wpisują frazę "mój orange" mogą szukać strony internetowej albo aplikacji mobilnej. Tego drugiego zapewne szukają częściej. Wydaje się więc, że wyniki, które Ci się wyświetliły są ok?

 

@Anonim, czy to rozwiewa Twoje wątpliwości? Jeśli masz jakieś sugestie/uważasz, że coś powinno zostać zmienione to proszę napisz o tym konkretnie, wprost 🙂

 

P.S. Ponieważ Pogaduchy to taki offtopic i gadamy tam raczej o luźnych, niezwiązanych z Orange rzeczach - pozwoliłem sobie przenieść Twój komentarz do osobnego wątku.


@Artur, mnie to raczej nie dotyczy, ale kliknięcie z linku w aplikację 4.0 nie jest mylące? Nie testowałem, zaś  same wyniki są ok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pozycjonowanie frazy mój orange

A może chodzi o to by stronę https://www.orange.pl/view/mojorange zaktualizować o ostatnie zmiany?
Anonim

Nie dotyczy

Pozycjonowanie frazy mój orange

@Piotrekk85, jak wspomniałem. Nie wiem, mnie to nie dotyczy. Temat wersji appki 4.0 był wałkowany i @Wiktor, tak mi się wydaje, mówił, że jest poprawione. Przypadkiem natknąłem się na starszą wersję.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pozycjonowanie frazy mój orange

To już pytaj Wiktora. Ale to co napisałeś na początku nie wiele zależy od Orange - ja mam nieco inne wyniki i kolejność - wyszukiwarka google jest dosyć mocno modyfikowana pod użytkownika, jego historię czy lokalizację (wielki brat czuwa), urządzenie. Itp.

Poza tym jeśli ktoś szuka frazy moj orange to o ile znam mechanizmy psychologii społecznej to szuka się serwisu www/aplikacji a nie jej opisu (bo ktoś już coś musi wiedzieć i znać frazę mój Orange, inaczej ktoś by szukał frazy np. aplikacja na telefon). W kontekście co pisał @Artur to ja widzę reklamę AdWords wykupioną przez Orange więc cel jest osiągany. Reklama kieruje do Google play i strony gdzie można ją zainstalować (jednym kliknięciem).