Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Uważam to za drobne niedopatrzenie, które jednak zgłaszam:

Błąd z Zaloguj sie.PNG

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Oj tam, oj tam 😉 hehe Ehhh te nasz "ogonki" Wszystko jeszcze "beta beta beta" stąd takie drobiazgi 😉 No tak, ale zgłoszeń nigdy nie za wiele 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Oj tam, oj tam 😉 hehe Ehhh te nasz "ogonki" Wszystko jeszcze "beta beta beta" stąd takie drobiazgi 😉 No tak, ale zgłoszeń nigdy nie za wiele 😄

Anonim

Nie dotyczy

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Czytam, słucham i wszystko, co me oczy dostrzegą...przelewam. @Artur tak kazał, sługa musiEmotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Może @Agnieszka coś na to zaradzi 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Słowo się rzekło, więc napiszę tutaj o aferze literki "ę" bez ogonka Mężczyzna pokazuje język

 

Ta sytuacja występuje tylko po wykonaniu szczególnej sekwencji kliknięć:

  • gdy wylogujemy się z konta Nasz Orange (powiązanego z kontem Mój Orange)
  • następnie klikniemy w któryś z przycisków górnego lub dolnego paska, np. w logo Orange, przycisk Obsługa itd.
  • a na koniec klikniemy na logo ludzika Szczęśliwy robot.

 

Wtedy naszym oczom ukazuje się coś takiego:

Zaloguj sie.JPG

@Agnieszka już wie o tej sytuacji... Pozostaje nam teraz czekać 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

@Wiktor, kliknięcie w ludzika przetestowałem, tak sądzę, dogłębnie. Powoduje on wymuszenie definitywnego wylogowania się, jeżeli trzyma sesję. Dodatkowo, do głupawki tak zamykane karty doprowadza "sprzątanie ciach"Emotikon: Mrugający dlatego, że Wyloguj jest uparciuchem i po chwili wraca do sesji. Ma moc i władzęEmotikon: Język Odśwież stronę, zamyka, choć tylko pojedyńczo, każdą kolejną otwartą kartę NO. 

Anonim

Nie dotyczy

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

@AnonimDziś robiłem, mały test z tym wyloguj się jak jest, zalogowanych około 5 osób to działa, poprawnie jak jest, więcej to już nie można się za pierwszy razem wylogować.

Anonim

Nie dotyczy

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Dla mnie ważne jest, czy drzwi domykają się dobrze, czy trzeba z buta poprawiać. Nie ma półśrodkówEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

Poszperałem troszkę na koncie stacjonarnym i ten pomarańczowy ludzik "wrzuca" sobie opcję Zaloguj sie...czyli zmiany na koncie wizerunkowo wyglądają dobrze, prócz braku ogonka pod e. Chwała pracusiom za cierpliwe porządkowanie, bo widać tego efektyEmotikon: Szczęśliwy Ogonek to mały pikuś.

Anonim

Nie dotyczy

Zaloguj sie, czy zaloguj się?

@Wiktor, tak dla zdrowotności przypomnę najświeższe "dane" wywiaduEmotikon: Mrugający

2018-05-02.png