Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

Witam jak w temacie. Po zmianie strony Orange nie wiem gdzie można sprawdzić zużycie minut i sms . Poza tym mam trzy numery w Orange ,które się ''przypięły'' do jednego konta po zalogowaniu co mi się strasznie nie podoba. I proszę mi nie polecać aplikacji na smarfona bo niektóre numery nie mam w smarfonie dlatego chciałem sprawdzać użycie na stronie WWW.

9 ODPOW. 9

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

@OrangeFanboy,

Logujesz się na Mój Orange wchodzisz w zakładki "Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe", następne "Zarządzaj" - Pakiety i usługi dodatkowe.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

No chyba nie bardzo. Bo nie mogę tego znaleźć >

"Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe"

 

Natomiast ''Pakiety i usługi dodatkowe''  to nie jest to o co mi chodzi.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

@OrangeFanboy,

na samym początku masz "Bieżące wykorzystanie"


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

No jak dla mnie mega porażka.Same odnośniki i pseudo wytłumaczenia jak się "poruszać'' po menu.

W każdym razie dzięki za dobre chęci.

 

Tak samo sprawa się ma do samego logowania na konto (wybaczcie ,ale nie chce mi się zakładać nowego tematu)

-wcześniej wpisałem tylko numer swojego telefonu i hasło, a teraz to nic nie daje bo każe mi jeszcze podać mail i nowe (kolejne!) hasło.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

Dokładnie - linki przekierowują na stronę główną Mój Orange, gdzie powinna być taka zakładka "Bieżące wykorzystanie, a jej nie ma!. Czekamy na wypowiedź kogoś z Orange bo jednak wolę mieć kontrolę nad wydatkami.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

W ofercie  na kartę nie ma "bieżące wykorzystanie", jest jedynie stan konta bez analizy na co środki zostały zużyte


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

► Pytanie przeniesiono z tematu Nie mogę połączyć się z doradcą przez aplikację Mój Orange ze względu na poruszone w nim zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

A czy ktoś może po ludzku wytłumaczyć (na czacie tylko potwierdzają problem, nie podając nawet orientacyjnego terminu rozwiązania) dlaczego od kilku tygodni w ogóle nie można sprawdzić w internecie stanu usług? Ani stopnia wykorzystania pakietu, ani wykorzystania środów (konto na kartę)?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

► Wpis, ze względu na poruszone zagadnienie, został tutaj przeniesiony z tematu Zarządzanie usługami na nowym koncie - Moderator Wiktor ◄

 

A co z podglądem historii połączeń przez NOWE Mój Orange z poziomu WWW - będzie czy nie będzie ??

A może już jest, ale dobrze ukryte ??


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

jak sprawdzić stan wydatków na stronie Orange po zmianach strony?

Masz numer na kartę, @bazooka? Jeśli tak to rzeczywiście możesz obecnie nie widzieć i przepraszam za to. Musieliśmy to w ofertach na kartę tymczasowo ukryć ze względu na wykryte błędy, ale pracujemy nad poprawkami i z pewnością lista połączeń będzie dostępna.