Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Korzystam z w/w pakietu za 14 zł. Od początku jest problem w aplikacji MO - wykorzystanie pakietu jest niezmienne i podawane błędnie. Ponadto w historii połączeń nie ma sms-ów, tylko rozmowy. Na stronie MO stan pakietu wyświetla się prawidłowo, lecz info o sms-ach też nie ma. Dzieje się tak na dwóch numerach. Ktoś ma podobnie, czy tylko u mnie jak zwykle coś niedomaga ? 😞

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

@Katani1
brak SMS-ów w historii z omawianego w tym temacie pakietu jest na tapecie... Proszę o cierpliwość 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

36 ODPOW. 36

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

U mnie występuje identyczny problem.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Zgłaszałeś to ? Ja dzwoniłem z m-c temu na infolinie - zero reakcji. Dziś na czacie też nie pomogli, nie mają możliwości technicznych, kierują do BOK. Tak więc koło się zamknęło 😞


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

W BOK to sobie można załatwić włączenie pakietu,dezaktywacja usługi i ewentualnie zrobić zgłoszenie.Ja zgłaszałem do BOK taki sam problem.Niestety pracownicy zamykali zgłoszenie i odpowiadali że przekażą to do działu informatycznego.Minęło już sporo czasu,brak żadnej naprawy.

 

Najbardziej niedopracowana część BOK to dział techniczny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Ja mam jeszcze jakieś dwa zgłoszenia "w toku" otwarte w tym roku, chociaż jestem pewny, że dzwoniłem w zeszłym. Widocznie trzeba z tym żyć.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Można taką sprawę zgłosić do UKE i powiedzieć,że ten błąd jest dla ciebie bardzo uciążliwy i wtedy Orange ma 7 dni na odpowiedź zwrotną do UKE i musi uzasadnić kiedy zostanie naprawiony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Serwis mój Orange nie jest usługą telekomunikacyjną. Nie ma obowiązku jego naprawy w konkretnym czasie. A odpowiedź z Orange można dostać szybko.

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

@Piotrekk85

 

Sieć nie może wprowadzać klienta w błąd,który może narazić go na koszty.Tak piszę w prawie telekomunikacyjnym.Sam tak pisałem w jakimś poście ale zaktualizowałem swoją wiedzę,ponieważ toczę wojnę z Orange o serwis WWW.Osoba,która pracuję w UKE dała mi taką informację.Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Okej. Ale te regulacje dotyczące sms, ivr, itp. Mój Orange ma w regulaminie wyłączenie co do błędnych info i każdy kto zakłada konto to akceptuje. Poza tym 7dniowe podanie terminu może być "niezwłocznie", za 3 miesiące itp itd.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

@Katani1, a kody sprawdzałeś ??