Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Nowe mój Orange to serwis związany z usługami w Orange. Tam gdzie można np. pobrać fakturę. A to co pokazujesz to zakładka edycji profilu konta na portalu orange.pl.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Anonim= @Anonim, też miałam tego maila z rejestracji. A wyszło jak wyszło...

 

Ela


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Przepraszam wszystkich czytających za żenującą dyskusję na ponad 4 strony.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Przecież gdybym chciał brnąć dalej w edycję, to bym dobrnął do celu o którym mówimy. Ale ja za chwilę usunę tego fircykcyka z NMO i fircyxa z NO, bo tracę cierpliwość dla niewiernych Tomaszy.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Ale bajzel! Może by tak zaorali MO i NMO i utworzyli od nowa JNMO*?

 

* Jeszcze Nowszy Mój Oranga 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@bluesmanniak jak zlikwidują stary MO i pozostanie tylko NMO, to problemy znikną, teraz okres przejściowy, trzeba to przetrzymać 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Ha, ha, ha :D... @bluesmanniak

No jednak nie. Serwisy stopniowo będą unifikowane. Nadejdzie taki dzień, w którym już nikt nie będzie miał dostępu do starszej wersji portalu Emotikon: Język.

 

Wracając jednak do meritum...

@fHe9z3p, rejestracja do Nowego Mój Orange tylko i wyłącznie ze względów bezpieczeństwa wymaga podania nr. komórkowego.

 

Praktycznie każdy kto opłaca rachunki (a więc jest pełnoletni!) dysponuje nr. komórkowym, niekoniecznie należącym do Orange Emotikon: Zaskoczony. Podaje się go m.in. po to, by operacje dokonywane na koncie mogły być autoryzowane przez jednorazowy kod. Mamy dzięki temu pewność, że ktoś kto zalogował się na konto (a wcześniej je zarejestrował, podając nr komórkowy) - to właściwa osoba, chcąca dokonać modyfikacji na koncie, np. zawiesić usługę.

 

Ale rozumiem @fHe9z3p, że należysz do grona osób, które nie dysponują nr. komórkowym? Przyznaję, że to dość zaskakujące we współczesnym świecie :). Myślę, że założenie pomysłu, to - nomen omen - dobry pomysł ;). W nim też się wypowiem.

Inna propozycja, przedstawiona w tym poście, to też jakaś droga wyjścia z tej sytuacji... Ale pewnie nie dla każdego :(. (edit: Nie dla kogoś, kto nie chce się "bawić" w prepaida i rejestrację karty.)

 

Jeszcze dodam na koniec, że - jakby coś Mrugający robot - nadal można korzystać ze starego konta w apce Mój Orange 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Wiktornapisał(-a)

 

Ale rozumiem @fHe9z3p, że należysz do grona osób, które nie dysponują nr. komórkowym? Przyznaję, że to dość zaskakujące we współczesnym świecie 🙂


Ach ta współczesna młodzież! Myślą, że bez komórki i neta to nie ma życia Mężczyzna: LOL

 

To ja też wstawię pomysł, żeby zunifikować i nie tylko...


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Małe wygrzebki 😉

Gdyby ktoś chciał zadać pytanie naszym ekspertom od serwisu Mój Orange, to będzie miał na to dzisiaj niepowtarzalną okazję! 🙂
Szczegóły: