Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@fHe9z3p zanim nadejdą zmiany sporo wody upłynie, używany telefon komórkowy i karta sim od Orange w prepaid, znikome koszty utrzymania na rok, problemu się pozbędziesz, XXI wiek jest więc komórka to standard, niby zbędny, ale może ci się kiedyś przydać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Dla mnie stacjonarny jest lepszy, bo w budynku gdzie mieszkam często zrywa sygnał z komórki, kiedy jeszcze nie było obowiązku rejestracji prepaidów mieliśmy prepaid z play i prawie cały dzień nie było sygnału z żadnej sieci, tylko pod wieczór był sygnał z T-Mobile, ale tylko 1 kreska na 5 możliwych i oddaliśmy ten numer znajomym.
A poza tym mam podłączony do linii telefon z funkcją SMS, ale do tej weryfikacji się nie nada, bo musi być komórkowy.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@fHe9z3p, uwierz mi, że idzie się zarejestrować poprzez nr. stacjonarny. Załóż w jakiejkolwiek domenie konto mailowe (albo na swoim spróbuj). Zarejestruj się do MO przyciskiem Nie jestem klientem Orange. Wszystko, czyli login i hasło, stwórz nowe. Zaakceptuj z gwiazdkami zgody i wpisz stacjonarny z prefiksem bez, broń Boże, plusa. Cały proces rejestracji zwieńczysz linkiem, który otrzymasz na w/w adres mailowy, celem jego potwierdzenia. Przechodzisz i się logujesz. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

To nie działa.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Piotrekk85napisał(-a)
To nie działa.

@Piotrekk85, próbowałeś, że twierdząco zaprzeczasz?  Ty potrzebujesz zawsze dowodów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Sprawdziłem. Zaprezentowany przez Ciebie sposób pozwala co najwyżej założyć konto na portalu orange.pl (mieć dostęp co najwyżej do bramki SMS indywidualnej itp). Nie daje dostępu do "nowego mój Orange" (bo chyba o tu chodzi - innymi słowy do części obsługowej usług telekomunikacyjnych).
Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Piotrekk85napisał(-a)
Sprawdziłem. Zaprezentowany przez Ciebie sposób pozwala co najwyżej założyć konto na portalu orange.pl (mieć dostęp co najwyżej do bramki SMS indywidualnej itp). Nie daje dostępu do "nowego mój Orange" (bo chyba o tu chodzi - innymi słowy do części obsługowej usług telekomunikacyjnych).

@Piotrekk85, sprawdziłem dowodnie. Obalam tym samym Twoje "sprawdzanie"😋


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

I masz nowe mój Orange dla numeru stacjonarnego bez komórki?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

I jeszcze twierdzicie że wystarczy wybrać nie jestem klientem Orange i bez żadnej weryfikacji przeglądać sprawy dotyczące numeru stacjonarnego?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Po przejściu do moj Orange z takiego konta kieruje mnie na edycję profilu.IMG_20190216_170144.jpg