Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NMO w najnowszym wydaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NMO w najnowszym wydaniu

Idąc za głosem @Arturw tym temacie, prosiłbym o zweryfikowanie tego, co zostało zalinkowane tutaj

Nie wiem, na ile są to istotne sprawy, ale beta nie powinna, moim zdaniem, dalej się pojawiać w postaci linków do niej. Ustalmy w końcu, że strona internetowa Nowy Mój Orange jest jedyna i prawidłowa, a grafika, pewnie w zależności od posiadanych usług (tego nie wiem) jest też tą właściwą. Bo klikając z najnowszego tematu, pojawia się mi taka. W  Nasz Orange / Baza wiedzy Nasz Orange / Baza wiedzy Moje usługi / Baza wiedzy Mój Orange / Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej jest ciut inaczej przedstawiona.

wycinek MO.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NMO w najnowszym wydaniu

@Anonim  mam tę samą grafikę i nadal ciut zastrzeżeń do funkcjonalności... Nowego MO

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NMO w najnowszym wydaniu

@Anonim  ja też mam "łączoną", bo mam Orange Love....

Anonim

Nie dotyczy

NMO w najnowszym wydaniu


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  ja też mam "łączoną", bo mam Orange Love....


@Misiek62, no właśnie czekam na jakiś sygnał w sprawie Nasz Orange / Baza wiedzy Nasz Orange / Baza wiedzy Moje usługi / Baza wiedzy Mój Orange / Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej  zamieszczony w Bazie wiedzy 

Zdjęcia są różne, a i informacje chyba do weryfikacji też. Masz takie same zdjęcie?

wycinek MO.JPG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NMO w najnowszym wydaniu

@Anonim  mam tę samą grafikę i nadal ciut zastrzeżeń do funkcjonalności... Nowego MO

Anonim

Nie dotyczy

NMO w najnowszym wydaniu

Jeszcze dużo pracy ich czeka. @Misiek62, wiesz, ile się "nadeptałem", żeby dojść do zakładki Moje sprawy? Można zeza dostaćEmotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

NMO w najnowszym wydaniu


@Misiek62napisał(-a)

@Anonim  mam tę samą grafikę i nadal ciut zastrzeżeń do funkcjonalności... Nowego MO


@Misiek62, to wesprzyj mnie czasem, bądź zaprzecz, jeżeli już nas @Aśka_M prosi o uwagi. Wydaje mi się, że czas ucieka, a jeszcze programistów czeka długa "orka"😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NMO w najnowszym wydaniu

@Anonim  ale w czym mam Cię wesprzeć? w tym starym temacie?

Anonim

Nie dotyczy

NMO w najnowszym wydaniu


@Misiek62napisał(-a)

@Anonim  ale w czym mam Cię wesprzeć? w tym starym temacie?


Nie @Misiek62. W tej ostatniej prośbie skierowanej do H przez @Aśka_M😀...oczywiście w zainicjowanej dyskusji nt.kont MO z Bazy Wiedzy NO😀 Kumasz już?