Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!

Witam,
niedawno przeniosłem numer z play do orange i już żałuję (pomijając fakt ze musiałem 4 razy przyjehać do orange aby numer został przeniesiony bo wiecznie jakieś problemy)Nigdzie nie potrafią mi pomóc w przepięciu karty na eSim. BOK rozkłada ręce mowiąc ze nie mogą przepiąć mi karty na eSim. Na czacie z konsultantem ten kłamie że dane weryfikacyjne są niepoprawne xD serio orange? chyba wiem jak się nazywam i kiedy się urodziłem i na siebie rejestrowalem numer.
Wszyscy każą robić to przez inferfejs NMO. I tutaj schody.

Wszędzie są błędy jak poniżej. Nie mogę dostać się do żadnej zakładki. Czy ktoś miał podobny problem

 

1.JPG2.JPG3.JPG

6 ODPOW. 6

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!

Na forum spotkałem się chyba z jednym takim przypadkiem. Ale nie mogę teraz (tak na szybko!) go odnaleźć.

Czy gdzieś po prawej stronie widzisz przycisk (taki na szarym tle) o treści: Zgłoś błąd ??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!

Tak zgłaszałem. Bez odzewy. Na czacie jeden pan Twierdzi ze informatycy się zajmują.  Zajmują się już od 4 dni  i wciąż nie działa. Wiecznie schody. Drugi konsultant powiedział ze dane weryfikacyjne właściciela są nieprawidłowe xD  i nie może kontynuować ze mną rozmowy serio? Nic w tym orange nie działa. Ech połasilem się na eSim i się wpakowałem .


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!

Przy przekazywaniu przez Doradce do Informatyków zgłoszenia otrzymałeś termin na odpowiedź?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!

Termin : aby w poniedziałek sprawdzić powinno działać. Nie działa niestety 😞 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!

.panie w salonie Orange nawet nie dały rady przenieść mojego numeru na esim.  Temat udało mi się rozwiązać samodzielnie. Przeszedłem z numerem do play. Dziękuje za udzielanie się w temacie. 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

NMO, Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!

Cóż, przykro to słyszeć. Szkoda że te problemy Cię zniechęciły. Jednak życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.