Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MultiBox w sesji

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

MultiBox w sesji

Z ciekawości wszedłem w tę zakładkę (?-mam z pojęciami technicznymi rozterki), by poczytać regulamin usługi, jako jeden z niezbędnych elementów przed jej włączeniem , o co w tym wszystkim "biega". Zanim jednak doczytałem do końca, sesja wygasła. Na innych stronach nie ma z tym problemu, a tutaj jest. Mam jednak jeszcze pytanie związane ze zrozumieniem tej usługi dosłownie, bo wyczytałem na NO wypowiedź @Artura o niskim priorytecie tejże usługi. Czy jako abonent Orange też ponoszę comiesięczne koszty (Gold, Platinium)? Czy dotyczy tylko użytkowników na kartę?

Sesja MO.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MultiBox w sesji

Jak włączam, to płacę. Ale nie używam na stałe jak mam internet.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MultiBox w sesji

Dziś strona Orange nieco szaleje, więc sugerowałbym sprawdzić za kilka dni.

Koszty ponosisz jak aktywowałeś usługę w wersji płatnej. Jeśli dawno dawno temu przenosiłeś numer do Orange, możesz mieć wersję Gold za free na przenoszonym numerze.
Jeśli nic nie zlecałeś, usługa jest darmowa.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

MultiBox w sesji

@Anonim, mnie się wydaje, że opcje w multiboxie - dodatkowo płatne (gold, platinum) nie są uwarunkowane tym czy klient abonamentowy, czy kartowy 😉 chyba, że coś wymagało opłaty dla starych "planów na kartę". Wykupienie bogatszego pakietu daje dodatkowe funkcjonalności - róznice sprawdzisz na zakładce "ustawienia".

Anonim

Nie dotyczy

MultiBox w sesji

@Piotrekk85, czyli że ta usługa dotyczy tylko usług mobilnych? Właśnie mam numer na abonament przeniesiony z T-mobile kilka lat temu i tak mi to "chodzi" po głowie, czy nie warto, skoro za free. Wczoraj ogarnąć chciałem ten temat.

@Misiek62, nie kręcą mnie rozszerzone możliwości z powodu ponoszonych dodatkowo opłat. Czy obie Wasze sugestie są zachętą do poszerzenia mojej ciekawości? Ja ogarniam strasznie powoli wszystkie dostępne możliwości, stąd te pytania.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

MultiBox w sesji

@Anonim, jak to jest obecnie - co "dają w pakiecie" w darmowej wersji, tego Ci dokładnie nie powiem. Wiem, że kilka lat temu różniło się w zależności czy konto dla usługi mobilnej czy stacjonarnej. Kiedyś na mobilne był na miesiąc 30 darmowych SMSów i 5 MMSów. Ja na teraz korzystam głównie z dostępnej tam skrzynki poczty - w zakresie kontaktów z Orange 😉 

Anonim

Nie dotyczy

MultiBox w sesji

Ja w każdej z ofert w MultiBoxie mam 30 bezpłatnych smsmów i 5 mmsów 😜 Działa do dzisiaj 😜 Chociaż w Nowym Mój Orange chyba już tego nie będzie 😞

Anonim

Nie dotyczy

MultiBox w sesji


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek, jak to jest obecnie - co "dają w pakiecie" w darmowej wersji, tego Ci dokładnie nie powiem. Wiem, że kilka lat temu różniło się w zależności czy konto dla usługi mobilnej czy stacjonarnej. Kiedyś na mobilne był na miesiąc 30 darmowych SMSów i 5 MMSów. Ja na teraz korzystam głównie z dostępnej tam skrzynki poczty - w zakresie kontaktów z Orange 😉 


@Misiek62, no właśnie, bardziej skłaniam się ku możliwości bezpośredniego kontaktu z Orange z tej pozycji. Chyba że wymaga to konfiguracji moich kont mailowych w outlooku i gmailu z Orange. Bo na chwilę obecną mam synchronizację kont z MS i się mi to podoba. Nie ma jakiegoś konfliktu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MultiBox w sesji

Niestety nie wiem na dziś kto może zrobić sobie Multibox. Na pewno komórki (abonament, na kartę, firmowe, korporacyjne także). Kiedyś można było mieć bezpłatną wersję na samego maila.
Dla mnie ta usługa o tyle dobra, że ma powiadomienia smsowe w wersji GOLD. Wtedy od razi coś przychodzi - przydatne na podróże w miejsca "bez-zasięgowe".
Anonim

Nie dotyczy

MultiBox w sesji

@Piotrekk85, a płacisz dodatkowo za Gold? W moim przypadku, jak wejdę i włączę Gold, to będzie w wersji bezpłatnej? Regulaminowe dwie ceny sieją we mnie tę niepewność.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MultiBox w sesji

Jak włączam, to płacę. Ale nie używam na stałe jak mam internet.