Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

► W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Zastanawiam się dlaczego w aplikacji mobilnej Mój Orange w zakładce moje Uslugi-aktywne

Mam wyszczególnione raptem kilka uslug , gdzie na stronie www mój orange,w zakładce uslug etc mam ich znacznie więcej

Jak dla mnie dostęp do tego typu ustawień powinien być dostępny w aplikacji mobilnej,bo po to ona jest

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

Dzwoniłem do Orange i odpowiedz odnośnie tego jest taka iz aplikacja moj orange działa w oparciu o stary moj orange na stronie www

Wiec wszystko w temacie,bez sensu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Moj orange

Obecnie są różne wersje serwisów. 😞

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

Zależy jaki serwis masz na myśli?

Dla mnie dostęp do informacji o aktywnych uslugach w aplikacji mobilnej jak tych na stronie internetowej powinny się pokrywac

Bo w takiej sytuacji funkcjonalność aplikacji mobilnej ma ograniczone działanie i możliwości

A nie da się ukryć że wiele osób bazuje na tej aplikacji, nie mając w świadomości że na stronie internetowej jest dostęp do innych rzeczy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

To oczywiste. Ale na dziś jest tak a nie inaczej że są różne serwisy. Trwają prace by to ujednolicić ale kiedy to nastąpi to nawet najstarsi górale nie wiedzą.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

Podejrzewam, że te różnice dot. naprawdę niszowych usług.

 

Z ciekawości sam sprawdziłem te aktywne usługi; z tym że na nrze komórkowym w abonamencie. (Bo, zdaje się, Ty @Aborows40 masz nr na kartę)... I się okazuje, że więcej mam w apce :D. A tą "nadmiarową" usługą jest... Eurotaryfa Emotikon: Język


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

U mnie zdecydowanie więcej możliwości w wyborze jak i sprawdzeniu usług. Mam na stronie internetowej

I nie okreslilbym ich niszowymi. I różnica w ilości jest spora

Odnośnie twojego pytania,to mam ofertę na kartę

I moze ty wiesz czy warto instalować aplikacje uslug google o nazwie Usługi Operatora? Co one takiego mają co może poprawić system,połączenia etc


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

Różnica między aplikacja mobilna a strona internetową w kontekście aktywnych uslug to 7

Nie wspomnę o innych


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Moj orange - więcej usług aktywnych na www niż w apce

Dzwoniłem do Orange i odpowiedz odnośnie tego jest taka iz aplikacja moj orange działa w oparciu o stary moj orange na stronie www

Wiec wszystko w temacie,bez sensu