Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

Ten temat to miejsce, w którym można dodawać uwagi do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej.

Zapraszam do dyskusji. 😉

51 ODPOW. 51

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

intuicyjny intreface, szybkie wyszukanie niezbędnych informacji

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

@Artur w najnowszym poście tematu Nowe konto Mój Orange napisał, cytuję:"Coraz więcej osób otrzymuje możliwość korzystania z nowego konta Mój Orange. Niestety jest sporo wymagań od strony technicznej, więc nie przyjmujemy już nowych zgłoszeń.Ten temat zamykamy, a zainteresowanych nowym kontem odsyłamy do "pigułki" z informacjami". Wszystko więc jasne! Światełko w tuneluEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

totalna porażka... logowanie e-mailem nie działa.... albo brak takiej strony... algo jakieś prace... lipa 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

@januszj- w niedziele trwały prace na serwisie, spróbuj teraz.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

Ok..A jeśli nie ma jeszcze komunikatu o nowym koncie ,to co? Dla czego na starym koncie nic nie widzę?Przecież dopóki nie mam nowego konta muszę jakoś zobaczyć swoje faktury?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

@elena74, w "starym" Mój Orange też są widoczne faktury, "ograniczenie" polega na tym, że może nie być widoczny specyficzny typ faktur - jeśli dobrze pamiętam to chodzi o faktury z ratami za urządzenie. Faktury za usługi jak najbardziej powinny być. Może założysz nowy temat w dziale Moje usługi - Mój Orange i wrzucisz zrzut ekranu z tym, co widzisz w Mój Orange? Dzięki temu najszybciej dojdziemy tu do tego dlaczego nie są widoczne faktury.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

W przeglądarce w Nowym mój orange loguje się poprzez email a w aplikacji nadal przez numer i inne hasło paranoja jakas

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

@Dantes, to zrób, jak ja to zrobiłem. Daj przypomnienie hasła w aplikacji i ewentualnie w przeglądarce też. Następnie wybierz hasło, którym logujesz się do Nasz Orange. Jak nie pokombinujesz, to nie pojedziesz.Też aplikacja się pluła, aż się ustabilizowało tu i tamEmotikon: Szczęśliwy

NMO jest dalej w przeglądarce na mail z okresu rejestracji, a na https://www.orange.pl/zaloguj.phtml loguję się numerem stacjonarnym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Komentarze do artykułu: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej

Na nasz orange loguje się jak w aplikacji czyli numerem telefonu a w mój orange tym nowym już po mailu i nowym haśle , sprawdzę tą opcję z przypominaniem hasła