Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt z orange 2018

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z orange 2018

► Temat został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykiety: klient indywidualny, Neostrada, szybkość internetu) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

 

Nie wiem jak udaje się to innym. Tj. kontakt z orange, firmie obsługującej 35 krajów. Kiedyś, kiedy miałem problem z siecią (neostrada), po prostu się dzwoniło. Ale rzecz jest płatna, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Wysyłałem więc ticket przez "mój orange". Formularza jednakże już nie ma - usunęli przed nowym rokiem, bez poinformowania o tym zamiarze. Co więcej zrobiono to tak prędko i niedbale, że FAQ dostępne na stronie odsyła użytkownika donikąd. No to zastaje polecany czat! Dzie tam!, sobota, więc nieczynne. To co ten klient ma zrobić? Orange ostatnio wydzwaniał, obiecując gruszki na wierzbie. Że... Internet będzie szybszy! Od dekady słyszę takowe zapowiedzi ze słuchawki, a kolejni technicy pukają się jeno w głowy, że nie ta infrastruktura, że oferta wyssana z palca... Od kilku dni internet znowu robi co chce. Zewnętrzne testy wykazują problem, wewnętrzny wręcz przeciwnie. Tak mu dobrze, że aż wywalił 3x404.

Mają państwo jakiś młot na ten orange? Albo chociaż jakiś formularz kontaktowy?

 

Pozdrawiam.

31 ODPOW. 31

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z orange 2018

Metody kontaktu są na stronie http://orange.pl/kontakt

Formularza na dziś nie ma.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kontakt z orange 2018

zadzwon po prostu na bok 510 100 100.

ja ciagle nie rozumiem tych co wiecznie twierdza ze nie mozna sie dodzwonic na infolinie. dzwonie tam dosc czesto i nie czekam po 10-20 minut na polaczenie. chyba z zalozenia ludzie nie chca dzwonic i ciagle powielaja ten sam tekst "ze  sie dodzwonic to graniczy z cudem". no chyba ze sie dzwoni po godzinie 20tej gdzie mniej osob osluguje bok.

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z orange 2018

Ale jak to? Pierwszy wynik w google (słowa kluczowe, to podany numer telefonu) i... "Opłata za kontakt z BOK" (https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Op%C5%82ata-za-kontakt-z-BOK/td-p/11479).

 


Jarek:

Numer 510 100 100, podobnie jak inne numery infolinii są numerami specjalnymi, nie objętymi żadnymi usługami i pakietami. Cenę za takie połączenie określa Cennik oferty, z której korzystasz.

Jeśli chcesz się bezpłatnie skontaktować z Biurem Obsługi, w dni robocze od 7 do 21:30, polecam czata (patrz opis) lub połączenie z doradcą z aplikacji Mój Orange na smartfony (na terenie Polski).


Sprawdziłem zakładkę "Mój Orange", sprawdziłem FAQ, sprawdziłem zakładkę kontaktową (stąd temat na forum, jako iż to jedna z proponowanych w niej opcji), sprawdziłem także google. A państwo mi zalecają metody, o których wspomniałem na samym początku. Dziękuję, lecz to droga donikąd. Nie mam zamiaru płacić za możliwość zwrócenia uwagi na fakt, iż usługa za którą stale płacę (i przestać płacić nie mogę przed końcem umowy) nie działa zgodnie z warunkami tejże umowy. Wbudowany formularz był darmowy i szybko rozpatrywany. Profesjonalny. Czat nie działa, bo orange na pracownikach najwidoczniej oszczędza, podobnie jak na swojej stronie-wizytówce. Aplikacji na telefon instalować nie mogę, bo nie korzystam z takowych rzeczy. Jesteśmy na oficjalnym forum, gdzie dowiaduję się, że nie szukam oraz że nie mogę się dodzwonić. I jedno i drugie prawdą nie jest. Szukam, a dzwonić nie chcę i nie będę. Mam prawo do usługi takiej, jaką opisuje umowa. Jeżeli orange będzie stał temu na drodze, będę musiał wykonać zgłoszenie do UOKIK. W ostatnim czasie chociażby Cyfra+ przekonała się, że nie warto manipulować klientami...

Przepraszam, wiem że państwo są tylko podirytowani zapewne powtarzającą się kwestią oraz niesprawiedliwym jest fakt, że w pewien sposób atakuję osoby, które chciały pomóc... Po prostu drażni mnie fakt, że ta irytacja spływa w tak otwarty sposób. Mój temat nie tylko polega na znalezieniu rozwiązania, lecz przede wszystkim zasygnalizowaniu administracji orange, że praktyki stosowane w kontaktach z klientami, nie przynoszą im zaszczytu. Wykorzystywanie monopolu było w TP normą, a teraz stare zwyczaje przeszły na branch Orangu...

 

Proponowano mi już internet radiowy, światłowodowy, a mnie wystarcza jeno download na poziomie 1.3mb/s. To znaczy jeśli tyle mam, a nie połowę tego, lub gorzej. Era pentagramu, dialerów i ppp dobiegła końca. Orange nie musi mi o niej przypominać...

 

Pozdrawiam!

 

  • Opłata za kontakt z BOK
  • Opłata za kontakt z BOK

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kontakt z orange 2018

a czy nie potrafisz poprosic aby kosulatant dal bonifikate przy nastepnej fv ze wzgledu na koszt poniesiony za kontakt? ja tak robilem i wszystko sie zgadzalo 😉

ja rozumiem ze to jest proszenie sie o swoje ale co innego na chwile obecna mozna wymyslic?

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z orange 2018

Masz rację, absolutną rację. Lecz Orange nastąpił mi na piętę nie pierwszy i nawet nie piąty raz. Pracownicy rodzimej gałęzi mają mój respekt. Zawsze solidnie podchodzili do pracy im powierzonej. Nie mam zastrzeżeń, ani do kontaktu z nimi, ani jakości usług, które świadczyli - szczególnie ekip terenowych. Mam natomiast urazę do osób, które odpowiadają za bałagan administracyjny.

 

Dziękuję za poświęconą uwagę. Poczekam do poniedziałku i wtedy spróbuję zastosować czat, aby poczynić niezbędne zgłoszenie. Śmieszne w tym jest to, iż awaria pojawia się trzeci raz w ostatnim czasie i ciągle znajduje się poza moją jurysdykcją. To zewnętrzny kawałek infrastruktury, który sprawia kłopoty.

 

Pozdrawiam!


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Kontakt z orange 2018

Ja tylko przypomnę, że dzwoniąc z innej sieci na numer 510 100 100 kontakt z BOK nie będzie dodatkowo opłatny i pójdzie na koszt pakietu rozmów jak dzwonienie na każdy inny numer. Oczywiście musisz mieć dostęp do telefonu w innej sieci, a może sąsiadka ma? 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Kontakt z orange 2018

► Wątek został przeniesiony z tematu adres email do działu reklamacji - Moderator Wiktor ◄

 

to jest kpina ze strony orange 
czat nie działa przynajmniej w dwóch przeglądarkach Firefox oraz Chrome

a nawet jak zaczyna się uruchamiać to i tak pokazuje że rozmawiasz z botem 😞

następnie podaje komunikat "wpisz coś i wciśnij enter"  tylko że nic się nie da napisać ponieważ nie ma żadnego pola do wpisywania 

firma takiej wielkości jak orange powinna mieć środowisko na którym testuje poprawność działania takich funkcjonalności a mimo to puszcza na "produkcje" takiego knota  


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kontakt z orange 2018

@zgliczyn, jeśli szukasz pomocy to czat działa od Pon-Pt od 7:00 do 21:30


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z orange 2018

Można też skorzystać z messengera czy napisać maila na bok@orange.pl