Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

ad. 1. Nie. Konkurs dotyczy aplikacji mobilnej Orange a światłowód ani neostrada są stacjonarne

ad. 2. Niezarejestrowany czyli na kartę  - nie ma już "niezarejestrowanych"


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

ok już doczytałem.

 

a nie ma niezarejestrowanych dlaczego? jakiś starszy numer Orange już nie działa jeżeli nie został zarejestrowany?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Siła wyższa... 😞   Ustawowo każdy telefon na kartę musi mieć imiennie właściciela.

Wszystkie "bezpańskie" po prostu przestają działać...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Uno momento, @Jozefg@redmad, niezarejestrowane numery przestaną działać dopiero w przyszłym roku, ale to nie jest związane z konkursem.

 

W konkursie może wziąć udział niezarejestrowany jeszcze numer, ale pod warunkiem, że działał przed rozpoczęciem konkursu, czyli przed 5 września. Chodzi o to, abyście mieli równe szanse - aby nikt nie kupował kart i nie zakładał konta tylko po to, aby wziąć udział w konkursie.

 

Zatem, @redmad, jeśli oprócz hiperszybkiego Orange Światłowodu masz jeszcze numer na kartę, nawet niezarejestrowany, z którego korzystasz dłużej niż od 5 września to dodawaj zgłoszenia 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Jozefg przecież pierwszy etap kończy się jutro... myślę, że zgłoszenia dokonane 18 września też będą uwzględnione.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czyli moje wypociny na nic:(


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Tomq, dlaczego "na nic"?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur kiedy mogą pojawić się wyniki pierwszej tury? Czy dobrze zakładam, że na stronie, dopiero po "potwierdzeniu danych" przez osoby wybrane przez komisję?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur zajrzałem jeszcze raz do regulaminu, to apropos pytania @redmad - czy użytkownik internetu światłowodowego może wziąć udział w konkursie, cytuję regulamin "są klientami Orange tj.

posiadają zawartą umowę z Orange o świadczenie mobilnych usług
telekomunikacyjnych, tj. których łączy z Orange umowa o świadczenie usług telefonii komórkowej, Internetu mobilnego, lub usługi Internetu stacjonarnego
CDMA," - zdaje mnie się że to właśnie taki internet, i co ważniejsze, nie widzę w tym punkcie wymogu posiadania przed ogłoszeniem konkursu. Zatem jak sądzę, każdy kto zawrze umowę do końca trwania konkursu może wziąć udział.... mylę się?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Misiek62, internet CDMA to niestety nie Orange Światłowód... Kiedyś mieliśmy ofertę internetu mobilnego korzystającego z technologii CDMA, nazywał się Orange Freedom Pro. Co prawda nie ma go już w ofercie, ale są jeszcze osoby, które z niego korzystają i one mogą wziąć udział. Bardzo chcielibyśmy, aby konkurs był także dla Światłowodu, ale pewne techniczne zależności w aplikacji nie pozwoliły zrobić konkursu na takich zasadach dla ofert stacjonarnych 😕

 

Co do terminów podania wyników to są na początku tego tematu, o tu 🙂 No i tak bardziej szczegółowo, to wyniki są podawane na stronie bardziej dla formalności. Wcześniej komisja konkursowa tworzy subiektywny ranking haseł i kontaktuje się z osobą, która jest na pierwszym miejscu. Jeśli z jakichś przyczyn, mimo usilnych starań nie uda się skontaktować z tą osobą to wtedy nagroda dla niej przepada, a komisja dzwoni do drugiej osoby z listy, zatem użytkownicy powinni odbierać telefony :))