Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

@MartaSC, zgadza się. To jest konkurs dla osób, które jeszcze nie korzystają z aplikacji, ale głowa do góry, planujemy też konkursy dla obecnych użytkowników, w których będą mogli zdobywać nagrody np. za polecanie Mój Orange, ale to jeszcze nic pewnego, więc szczegóły poznamy pewnie dopiero za kilka miesięcy.

 

 


@Artur Nie lubię "polecania", patrz "poleć światłowód" - zaraz wątpliwości co do chrony danych, zgody polecanych itd. itp.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Myślę, @Misiek62, że możemy zrobić konkurs, w którym polecanie będzie miłe i przyjemne, no ale do tego tematu wrócimy za jakiś czas.
Jednocześnie, jeśli ktoś z Was ma pomysł na fajny konkurs dla użytkowników aplikacji to zdecydowanie zachęcamy do założenia tematu w dziale Aplikacja mobilna:
https://nasz.orange.pl/t5/Aplikacja-Mobilna/bd-p/aplikacja_mobilna
Jeśli założenia będą spełniać i Wasze i nasze oczekiwania to bardzo chętnie oszlifujemy je i wdrożymy, a pomysłodawca coś od nas dostanie 🙂

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czy ja dobrze rozumiem regulamin, że wzięcie udziału w jednym etapie nie eliminuje z wzięcia udziału w następnych? To znaczy, że można wziac udział we wszystkich 6?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@jacu007, jak najbardziej i zdecydowanie do tego zachęcamy. Pamiętaj tylko, aby logować się do aplikacji w każdym etapie 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Skusiłem się a co 😜 Chociaż nie wierzę w takie konkursy z iPhonami, bo.......ale liczy się zabawa 🙂 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim, to nie ten typ konkursów, w których jest "1500 ajponów do rozdania!" ;-))
Co prawda nie jestem w komisji konkursowej, ale znam ją osobiście i ręczę, że wszystkie zgłoszenia są czytane, a potem są dłuuuugie dyskusje o tym, które nagrodzić 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur to super 🙂 Ja zastanawiam się jeszcze wystartować z jednym numerem 😜 A co 😜 Jak grać to grać 🙂 Swojego czasu miałem bzika na szukaniu łatwych numerów 🙂 Ale w Orange cieżko dostać coś naprawdę ekstra w ofertach na kartę. Pamiętam edycję złotych numerów, ale wtedy nie było mnie na niego stać, a teraz te 200 zł jakoś by dało radę odłożyć 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur - Czy w konkursie może brać udział mobilny internet?

  W Mój Orange SIM mobilny  jest wpisany  jako "telefon komórkowy 798 xxx xxx"

 

Miałbym wtedy trzeci numer na konkurs ale to już chyba na następny etap... 😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Jak najbardziej, @Jozefg! Nie musisz nawet przekładać karty internetowej do telefonu, wystarczy, że w telefonie, w którym masz inną kartę zalogujesz się na internet mobilny. Przy okazji zobaczysz, że internetem mobilnym też można zarządzać za pomocą aplikacji Mój Orange 🙂

 

update:

I jeszcze w sprawie konkursu - jeśli ktoś zgłosił się do konkursu i spełnia wszystkie warunki, ale nie odnotowaliśmy, aby zalogował się w aplikacji to dbamy o to, aby nie stracił szansy na wygraną i otrzyma od nas wiadomość SMS z przypomnieniem:

 

Dziekujemy za zgloszenie do konkursu z aplikacja Moj Orange. Zaloguj sie do Moj Orange w telefonie: www.orange.pl/pobierzmojorange aby Twoje zgloszenie moglo wziac udzial w konkursie. Nie musisz znac loginu i hasla – mozesz skorzystac z automatycznego logowania. Pozdrawiamy, Orange

 

Jeśli ktoś Was go otrzymał to wystarczy, aby zalogował się do aplikacji na numerze, który zgłosił do konkursu 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

1. czy spełniam warunek bycia klientem Orange jeżeli mam światłowód od lipca a numer na który pojdzie zgłoszenie mam od kilku dni (po 4 września)?

2. czy numer z którym zloguję się do aplikacji musi być zarejestrowany na mnie czy niezarejestrowany też weźmie udział?