Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

 

 

Co do terminów podania wyników to są na początku tego tematu, o tu 🙂 No i tak bardziej szczegółowo, to wyniki są podawane na stronie bardziej dla formalności. Wcześniej komisja konkursowa tworzy subiektywny ranking haseł i kontaktuje się z osobą, która jest na pierwszym miejscu. Jeśli z jakichś przyczyn, mimo usilnych starań nie uda się skontaktować z tą osobą to wtedy nagroda dla niej przepada, a komisja dzwoni do drugiej osoby z listy, zatem użytkownicy powinni odbierać telefony :))

 

 

Terminy są też w regulaminie... więc zastanawiam się od kiedy próby potwierdzenia (telefony) ... o ile się nie mylę to regulamin wspomina też o kontakcie z potencjalnym laureatem via e-mail... ale to tylko do mobilnych internetowców. Tak też założyłem że na stronie będą już "zweryfikowani" laureaci.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czyli rozumiem,że konkurs jest tylko dla nowych użytkowników Orange, gdyż jak ktoś już się logował w ciągu 90 dni to jest z automatu skreślony? 🙂 tak jawnie ustawionego konkursu to ja w życiu nie widziałem, a szkoda. Pomysł fajny, nagrody atrakcyjne, szkoda, że strasznie nieklarowne zasady. Czy można sprawdzić co sie wysłało na konkurs, co faktycznie i czy zostało doręczone, czy przeczytane? Taka informacja tylko z "Dziekuje za dostarczenie..." troche słaba.

Nagrody pewnie dostananą lub nie ludzie z "okolic korpo" żadne hasło nie będzie wykożystane, ani publikowane.

Dziwne Dziwne 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Zasady są takie:
1. Poznajesz aplikację Mój Orange.
2. Wymyślasz i wysyłasz hasło.
3. Czekasz na wyniki.
I tak w każdej edycji. Naszym zdaniem - całkiem proste 🙂

Koszt stworzenia strony, która by wyświetlała co i kiedy zostało dostarczone, przeczytane, etc. to równowartość kilku iPhone'ów. Woleliśmy wydać te środki na nagrody niż na stronę jednorazowego użytku.

Ogólnie to moim zdaniem ludzie dzielą się na tych, którzy komuś ufają, dopóki ten ktoś nie okaże się niegodnym zaufania oraz na tych, którzy wszędzie doszukują się oszustwa. Wydaje mi się, że tych drugich nie zadowoliłaby nawet publiczna dyskusja na żywo o przesłanych hasłach, więc możemy przyjąć, że konkurs jest dla tych pierwszych 😉
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur mądre słowa. Ja jutro będę moją mamę uczył korzystać z aplikacji Mój Orange, a co.....w wieku 62 lat też można się uczyć. I jeszcze niech mama wymyśli dla Was hasełko reklamowe, a co 😜


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7710
  • 79

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Na naukę nigdy nie jest za późno @Anonim 🙂 

Będziemy czekać na hasło, powodzenia 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Oooo, super! A jeśli zauważysz jakieś rzeczy w aplikacji, które Mamie sprawiają trudność to koniecznie daj nam znać w kategorii o aplikacji - mało dostajemy uwag właśnie od tego pokolenia nad nami, więc są super mile widziane 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Wiadomo kto wygrał pierwszy etap konkursu ?

 

 

/edit: Artur: 

@Luctur_82795, przeniosłem to pytanie tutaj - nie trzeba zakładać nowego tematu, jeśli jeden poświęcony konkursowi już jest 😉

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Zgodnie z regulaminem wynik powinien być opublikowany jutro. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

ps. masz tutaj regulamin: http://konkurs.mojorange.pl/regulamin.pdf a w nim wszystko dokładnie opisane. Pozdrawiam.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

trochę ostatnio przesadziłem 🙂 czy możemy sie dowiedzieć jakie 4 hasła wygrały i co? 

tak informacyjnie, żeby nie dublować pomysłów, a może zasugerować się gustami Jury.

Pozdrawiam