Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router nie łączy się z siecią


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Router nie łączy się z siecią

W końcu udało mi się dodzwonić na bok, okazało się, że po prostu w moim rejonie nastąpiła jakaś awaria i stąd problem z połączeniem się routera z siecią. Dziękuję Panowie @Piotrekk85 @Citi2017 za pomoc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router nie łączy się z siecią

@Citi2017: gdyby nie awaria, powinno hulać

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Router nie łączy się z siecią

@Piotrekk85i to jeszcze jak 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Router nie łączy się z siecią

@Citi2017 @Piotrekk85 mam do Was jeszcze 2 pytanka.

1. Czy kiedy internet wróci to będę musiał restartować router czy raczej automatycznie po prostu zacznie działać?

2. Na umowie login zakończony jest oznaczeniem protokołu czyli "/ipv6", wcześniej (czyt. przed awarią) login był wpisany bez tego oznaczenia, czy teraz po kilku zmianach danych muszę to dopisać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router nie łączy się z siecią

1. Pytanie czy to rzeczywiście awaria czy masz błędne dane, w pierwszym wypadku trzeba ponownie uruchomić router zwykle.
2. Może być w loginie bez dopiska /ipv6.

A próbowałeś wpisać dane rejestracyjne?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Router nie łączy się z siecią

Tak, próbowałem przed chwilką wprowadzić dane rejestracyjne (tylko ze względu na to, że nie wiem czy dane w umowie są poprawne, raczej muszą być), póki co brak reakcji więc sądzę, że awaria nadal nie została usunięta. Pan w BOKu powiedział, że około 19:00 lub wcześniej, internet powinien wrócić. Dziękuję za odpowiedź!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router nie łączy się z siecią

Dane jeśli chodzi o login są poprawne o ile w międzyczasie nie dokonałeś cesji czy migracji na inną technologię. Jeśli chodzi o hasło, jeśli kiedyś je resetowałeś zdalnie - to może być inne.