Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Witam, posiadam router TP Link TD-W8951ND, i po restarcie urządzenia do ustawień fabrycznych nie mam internetu. Skonfigurowałem Quick Start wpisaniu danych IPS dalej nie swieci sie dioda nad Internet. Jak to naprawić ktoś pomorze?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3111
  • 3404
  • 105

Brak internetu Neostrada

@rafal543211  nie wiem co tam masz do konfiguracji, na filmiku jest co i jak Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Nie mam aktualnie dostępu do tego routera i pc ale ustawilem wszystko tak samo oprocz Virtual Circuit gdzie domyslnie mialem pvc 4 i VPI domyslnie na 8 czego nie moglem zmienic, myslisz ze jak to zmienie bedzie ok czy to nie ma wiekeszego znaczenia?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3111
  • 3404
  • 105

Brak internetu Neostrada

@rafal543211  skoro masz poprawnie, prawie wszystko ustawione, to albo router do wymiany, albo z netem coś nie tak, zdalnie więcej nie pomogę, podmień router i jak nadal będzie brak netu, to zgłoszenie zrób.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Internet był tylko nie działało WiFi na tel a nie mogłem się połączyć z routerem żeby go skonfigurować więc go zresetowałem do ustawień fabrycznych i po tym nie ma Internetu więc coś źle skonfigurowałem zapewne. Najgorsze jest to że to nie u siebie robiłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3111
  • 3404
  • 105

Brak internetu Neostrada

@rafal543211  to przeprowadż konfigurację jeszcze raz, oczywiście w miejscu gdzie pracuje ten router, tak jak na filmiku Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Dzięki za pomoc jutro się tym zajme i dam znac co i jak Emotikon: Szczęśliwy