Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu Neostrada


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Witam, posiadam router TP Link TD-W8951ND, i po restarcie urządzenia do ustawień fabrycznych nie mam internetu. Skonfigurowałem Quick Start wpisaniu danych IPS dalej nie swieci sie dioda nad Internet. Jak to naprawić ktoś pomorze?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu Neostrada

@rafal543211  nie wiem co tam masz do konfiguracji, na filmiku jest co i jak 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Nie mam aktualnie dostępu do tego routera i pc ale ustawilem wszystko tak samo oprocz Virtual Circuit gdzie domyslnie mialem pvc 4 i VPI domyslnie na 8 czego nie moglem zmienic, myslisz ze jak to zmienie bedzie ok czy to nie ma wiekeszego znaczenia?

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu Neostrada

@rafal543211  skoro masz poprawnie, prawie wszystko ustawione, to albo router do wymiany, albo z netem coś nie tak, zdalnie więcej nie pomogę, podmień router i jak nadal będzie brak netu, to zgłoszenie zrób.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Internet był tylko nie działało WiFi na tel a nie mogłem się połączyć z routerem żeby go skonfigurować więc go zresetowałem do ustawień fabrycznych i po tym nie ma Internetu więc coś źle skonfigurowałem zapewne. Najgorsze jest to że to nie u siebie robiłem 😄

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu Neostrada

@rafal543211  to przeprowadż konfigurację jeszcze raz, oczywiście w miejscu gdzie pracuje ten router, tak jak na filmiku 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak internetu Neostrada

Dzięki za pomoc jutro się tym zajme i dam znac co i jak 🙂