Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywanie internetu w neostradzie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Przerywanie internetu w neostradzie


@Anonimnapisał(-a)

i teraz uważaj: jestem po rozmowie z technikiem z infolinii:

 


Nazywanie konsultantów z infolinii technikami to lekkie nadużycie 😁

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@marder ja tylko powtórzyłam 😄 technikiem nazwał osobę do której mnie przełączył "doradca pierwszego kontaktu" 😄


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Przerywanie internetu w neostradzie

Domyślam się 😊 Tak naprawdę wszyscy doradcy, konsultanci i sprzedawcy nie mają żadnego kontaktu do pracowników technicznych. Ich pomoc polega na pewnych wyuczonych schematach zachowań i procedur które realizują. Na tym polega idea wszelakich Biur Obsługi Klienta itp.    

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@marder wiem o tym, odczuwam to teraz na własnej skórze do tego stopnia, że zaczynam przeklinać ponieważ czuję się bezradna. obijam się o szybę, przeżywam dzień świstaka za każdym razem gdy tam dzwonię ale jakie mam wyjście? konkurencji nie mam, przenieść się nie mogę bo nie mam gdzie. Pozostaje walka: padnę albo ja albo oni lub naprawią to co nie działa. nie ma innej opcji 😄


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonim Co do kontaktów z infolinię i zgłaszania usterek które nie do końca są zrozumiałe dla przyjmującego to kiedyś polecono mi następujący sposób: należy z uśmiechem poprosić o otwarcie zgłoszenia i podyktowac co ma w nim być, a potem poprosić o jego przeczytanie żeby się upewnić że każde słowo jest tam gdzie powinno. I na koniec poprosić o numer. (tu pozwolę sobie na małą dygresje - skoro robisz dużo zgłoszeń to namawiam aby zacząć je zbierać w jednym miejscu, np excell. Ułatwi ci to życie bo będziesz miała wszystko pod reka. Tak, wiem jak to wygląda ale jeśli ty nie będziesz tego pilnować to operator tym bardziej nie będzie). Przecwiczylem to kiedy używałem i miałem kłopoty z  BlackBerry i okazało się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@spiro to bardzo dobry pomysł. napiszę sobie tekst a potem będę dyktować. jestem bardzo uparta ale nie systematyczna 😕 jednak postaram się to zapisywać.

dziękuję za poradę 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przerywanie internetu w neostradzie

Najpierw sprawdź czy faktycznie to jest reset sesji co 22h. Jak nie przybywa błędów i nie gubi synchronizacji, to raczej nic innego jak reset sesji to nie jest lub gubienie sesji, ale to powinni raczej móc sprawdzić.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

wcześniej była przerwa w dostawie prądu co też u nas jest standardem.

13.23 przerwanie

BeZa68_0-1623238129241.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@-brtk- jak mogą to sprawdzić? bo już chyba robili wszystko i dalej nie wiedzą


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Przerywanie internetu w neostradzie

IP się zmienia to jest przerwa.