Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z obsługą techniczną

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 43
  • 0

Problem z obsługą techniczną

Fb3 zdjęcie w zał.

20220722_222650.jpg

________________
* Usunięto pusty spoiler oraz wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Problem z obsługą techniczną

@Wiola23  tak jest, za mały poziom sygnału. Albo uszkodzenie tzw masowe ( kilku abonentow podłączonych do urządzenia które się uszkodzilo), albo to złącze zrobione niezbyt fachowo dało ciała...

Możliwości jest więcej, ale chyba  nie ma co gdybać. Zawsze można wtyczki docisnąć i sprawdzić, czy w menu nie widać parametrów poziomu sygnału przychodzącego do modemu. Technik jednak jest konieczny...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 43
  • 0

Problem z obsługą techniczną

Zaczekam do poniedziałku i będę ich dalej naciskać. Będę pisać reklamacje, nie wiem jak ich jeszcze zmusić do działania. Najgorsze, że pewnie technik przyjedzie i naprawi w parę minut. 

Dziękuję za pomoc 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Problem z obsługą techniczną


@Wiola23napisał(-a)

...

 Poza monitem, i doladowaniem Internetu na komórkę nic nie robią  


Skoro doładowania Ci fundują, to znaczy że awaria w systemie jest odnotowana. Trzeba czekać cierpliwie, nic się innego nie wymyśli. BTW, nie wiem co widzisz złego w tym, że technik może to naprawić w kilka minut. To akurat byłby scenariusz optymistyczny (czyli to byłoby dobre, a nie złe, na pewno nie "najgorsze"). Może być znacznie gorzej, zapewniam Cię.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 43
  • 0

Problem z obsługą techniczną

Technik przyjechał i walczy. Rozpiął wszystko i spina od nowa. Zgłoszenie dostał dzisiaj.  

@j131 widzę to tak ponieważ kiedy system przestaje działać ludzie się gubią i poza schematami działania i instrukcją nic nie potrafią poradzić. Musiałam wykonać 30 telefonów do nich i każdemu tłumaczyć od początku całą sytuację. Najgorsze ponieważ pewnie już w piątek 15.07. miałabym naprawę z głowy. 

Dziękuję za pomoc, problem rozwiązany. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z obsługą techniczną

@Wiola23 czyli będzie tak jak pisałem tu:

 


@slav72napisał(-a)

Edit.

Być może technik musi wykonać naprawę poprzedniej naprawy 🤔😉


 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Problem z obsługą techniczną

Mowiac szczerze to obsługa na słuchawce Orange jest po prostu żałosna. Żałosna. Nie wiem jak inne telekomy, podejrzewam że może być podobnie, może nie. Ale tu jest po prostu żałośnie

 

Nie ma co porównywać z obsługą banków bo to inna liga, ale takie playstion polska. Zadzwońcie jak ktoś ma konsole, serio powiem wprost jakby ludzi z plus 40 IQ względem orange minimum brali do pracy, niestety 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z obsługą techniczną

Pewnie ferula światłowodu była zabrudzona i tyle. Przeczyścił PENem i po krzyku. A na przyszłość uważajcie na meble bo światłowód to delikatna rzecz.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z obsługą techniczną

Albo niedokładne złącze (spaw) w "skrzyneczce" z poprzedniej naprawy po uszkodzeniu.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z obsługą techniczną

Też może tak być. Ale nie świadczyło by to dobrze o monterze. Powinien zmierzyć moc po wykonaniu spawu.