Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Witajcie

Opiszę mój problem. Mieszkanie w bloku na II piętrze. Na parterze szafka ze światłowodem Orange, z szafki do mieszkań rozprowadzona skrętka komputerowa. Zamówiłem światłowód, przyjechał technik. Znaleźliśmy w mieszkaniu puszkę z wystającą skrętką. Niestety mimo wielu prób technik nie był w stanie znaleźć na dole w skrzynce tej mojej skrętki i podłączyć ONU. Uruchomienie światłowodu się nie powiodło. 

Po wizycie technika skontaktowałem się z administratorem budynku i okazało się, że w drugim pokoju, za meblami jest inna, ta właściwa puszka ze skrętką. Przetestowaliśmy ją, jest sprawna i to właśnie ona idzie do szafki światłowodowej na parterze. 

Niestety problem polega na tym, że technik po wizycie opisał moje zlecenie: uszkodzone okablowanie do mieszkania, niedrożne peszle brak możliwości podłączenia. Teraz zlecenie na moim adresie jest zablokowane i nijak nie mogę wezwać ponownie technika by uruchomił i światłowód 😞

Żaden konsultant na 510 100 100 nie potrafi mi pomóc. 

Co teraz zrobić? Pomóżcie. Światłowód tutaj jest mi niezbędny do pracy w obecnej sytuacji 😞

@sebaswiderski  - może Ty potrafisz mi pomóc?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_  zadzwon na bok lub idz do salonu albo dzwon do osoby u której zamawiales usługę niech na nowo umowia date instalacji.

Monter musi do Ciebie przed przyjściem zadzwonić wtedy mu wytłumaczysz i on musi przyjechać uruchomić usługę.

 

Musi Ci ktoś umówić wizytę montera w KWM!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_  napisz list z opisem sytuacji, adres masz tu klik.   Moim zdaniem jednak, to administrator budynku, powiem odkręcić problem. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Ale czemu administrator budynku ma odkręcać sprawę, skoro to ja pokazałem w lokalu złą puszkę technikowi a instalacja w budynku jest sprawna?

Administrator przyszedł, wskazał mi właściwą puszkę z gniazdkiem w moim mieszkaniu, ja zweryfikowałem kabel testerem - jest OK. 

Taka błahostka, zwykła pomyłka, a zablokowała mi w Orange wszystko. 

Dzięki za adres, ale rany boskie - przez taki d...perel mam pisać list polecony do Skierniewic?? Przecież to będzie trwało nie wiadomo ile...

Anonim

Nie dotyczy

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_  ty możesz nie wiedzieć gdzie jest właściwa puszka, to administrator ma ostatnie słowo, lub Orange może cię zignorować, co innego jak właściciel nawali. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Dzięki. Pisanie listu przez administratora budynku (o ile w ogóle go przekonam do tego) będzie trwało wieki, kolejne wieki będzie trwało załatwianie tego przez Orange. A jest pandemia, mam obowiązek pracy zdalnej i światłowód jest mi niezbędny już. Może jednak ktoś potrafi znaleźć szybsze rozwiązanie? 

Anonim

Nie dotyczy

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_  może wizyta w Salonie Orange (firmowym) 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Ile dni minęło od wizyty technika?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

Był we wtorek, mamy piątek.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

To zlecenie może wisieć. Jak będzie zamknięte, możesz złożyć je na nowo.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pomyłka technika przy próbie instalacji światłowodu - teraz mam niesłusznie BMT - co robić?

@juzew_  zadzwon na bok lub idz do salonu albo dzwon do osoby u której zamawiales usługę niech na nowo umowia date instalacji.

Monter musi do Ciebie przed przyjściem zadzwonić wtedy mu wytłumaczysz i on musi przyjechać uruchomić usługę.

 

Musi Ci ktoś umówić wizytę montera w KWM!