Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

A jak do tego doszli?

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2354
  • 103

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim idź do firmy administrującej twoim budynkiem, może do spółdzielni....oni na pewno współpracują z Orange, bo w skali miasta nie obsługują tylko twojego bloku. Zarzuć temat administratorowi, przegłosujcie uchwałę, niech administrator przekaże to firmie Orange(że jest chęć współpracy). U mnie od zera do milionera (Mężczyzna pokazuje język ) - od zarzucenia tematu przeze mnie do ukończenia instalacji i bąbelka na mapie zajęło +- 7-8 miesięcy...teraz czekam na montaż.

 

Zrzut ekranu 2017-10-30 o 21.34.51.png

 

P.S. Jakby ktoś był ciekawy jak wyglądają projekty, tu można sobie poczytać - http://pliki.gardas.com.pl/fonbud/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@BORAXsuper info techniczne. @Anonim bierz sprawy w swoje ręce. Powodzenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32588
  • 37729
  • 1375

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@BORAX, nie zawsze tak idealnie jest. U mnie spółdzielnia przegrała w UKE, teraz sprawa w sądzie. Orange się śpieszy choć nie wiem czy zdąży okablować całe osiedle. Z administratorami różnie bywa...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2354
  • 103

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85 ze spółdzielniami jest gorzej niż z administratorami, ponieważ firmy administrujące świadczą usługi dla wspólnot mieszkaniowych i za pieniądze wspólnot mieszkaniowych. Jeżeli wspólnota czegoś chce, to administrator ma to wykonać. W przeciwnym wypadku można taką firmę zmienić.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@BORAX@Kierus57Moi właściciele wysyłali pisma do Orange już wielokrotnie o podłączenie światłowodu do budynku bez echa.  


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2354
  • 103

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@AnonimNo to u mnie było lepiej. Może dlatego, że ilość mieszkań jest 6x większa. W każdym razie życzę powodzenia.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@BORAXZ UPC już mamy umowęEmotikon: Bardzo szczęśliwy a z Orange temat rzekaEmotikon: Wściekły


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2354
  • 103

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim, jeżeli zadowoli Cię tylko 100 Mbit to UPC czy Orange - moim zdaniem nie ma znaczenia. Różni się właściwie tylko medium(przy 100 nie ma znaczenia) i trasy, które w UPC mogą być lepsze(PLIX). Koncentryk dopiero wysiada przy uplinku dla wyższych prędkości. UPC do 500 Mbit/s po koncentryku dorzuca tylko 25 Mbit/s uploadu.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@BORAXJa nie bardzo lubię zmiany czy w Orange będę miał 100Mb za 69.99 czy w UPC 120Mb w tej samej cenie. Ale jak wiadomo ze czekanie 4 lata i odbijanie od salonu po infolinie i pisanie pism. A odpowiedzi proszę czekać niebawem pojawia się możliwość lub nie....  może lepiej jak kupie sobie nowe mieszkanie gdzie będzie światłowód od Orange.

A poza tym już sam kierownik nie odbiera telefonu, po prostu nabrał wody w usta czy tak powinien wygląda kontakt?