Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Artura w moim przypadku to także  jest problem? Inwestycja jest wykonana, splittery zainstalowane i co? Na odpowiedz z bok czekam i nic. A może powinniście reklamować dostęp do internetu  via FTTH  , a w podpisie małymi literkami " tylko tak , gdzie się opłaca". Na pewno byłoby uczciwiej. A może w mojej okolicy zorganizujecie aukcje, kto da więcej za podłączenie do światłowodu. Według tego co piszesz, to jest prawdziwa , biznesowa oferta. Robimy tylko to, co się opłaca i kto da więcej. Z małym ale. Tylko tam , gdzie nie macie konkurencji lub macie monopol.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Artur napisał(-a):
@vdsl2, a co daje konkurencja? Serio, nie będę rzucał hasłami marketingowymi i na siłę zachęcał Cię do pozostania w Orange - jeśli dla Ciebie priorytetem absolutnie #1 jest cena, reszta się niezbyt liczy, a konkurencja daje lepszą ofertę to w czym problem? Jeśli oferta jest wyraźnie lepsza to nie będę mieć Ci za złe, choć zachęcam, abyś został u nas, choćby dlatego, że nas znasz, wiesz jak działamy, no i jeśli w czasie trwania umowy pojawi się u Ciebie Światłowód to będziesz mógł na niego przejść bez żadnych kar.

@Arturpytasz co dała konkurencja? Dała obniżkę cen. Bez konkurencji firma w której pracujesz drenowała by klientów, bo by się opłacało. Taka jest logika Orange. A to ze jest to krytykowane,może Ci się nie podobać. Zrób jedną rzecz: porównaj ceny oferowane przez twoją firmę we Francji i w Polsce. ( internet stacjonarny). Porównaj oferowane szybkości i nie zapominaj o sile nabywczej społeczeństwa. Wnioski nasuwają się same. Nawet ja i @Anonim , a może inni zauważą pewne różnice. Niestety, nie na naszą korzyść.

 

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ja zachęciłem, wszystkich mieszkańców mojego bloku do wysłania chęci podłączenia światłowodu od Orange jest, w nim 8 lokali a ile się podłączy, to nie wiem ja tak. Nie wiem czy Orange będzie się opłacać 

22500.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

vdsl2, w przypadku Twojej lokalizacji, gdzie niedaleko masz już łącza to już pewnie tylko kwestia czasu.

Kierus57, doszukujesz się teorii spiskowych tam, gdzie ich nie ma 🙂 Na cenę internetu ma wpływ mnóstwo czynników, ale akurat nie to 🙂

Pytając vdsl2 „co mu dała konkurencja?” pytałem o to, co zaproponowała w jego lokalizacji, jaką ofertę. Nikt nie ma wątpliwości, że zdrowa konkurencja to dobra rzecz i dla rynku i dla klientów.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@ArturMam nadzieje że nie zostanę pominięty bo za 8/9 miesięcy zostaną oddane nowe bloki 100 m dalej i tam będzie światełko.. Ja się zadowolę 100Mb bo więcej nie potrzebuje a cena tez ma dla mnie znaczenie 80 zł a 69.99 zł to sporo w skali roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim, to nie my ustalamy cenę , tylko operator.

Jeśli ustalił na 69 Pln, to Jakaś kalkulacja jest i zysk również. Że opłacalność będzie liczona na kilka, a może kilkanaście lat, sorry inne czasy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32587
  • 37717
  • 1375

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Tylko Orange nie może samo ustalić ceny. Bo później od tego pochodzi cena w hurcie. Na terenach regulowanych musi też stymulować konkurencję.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ja ponad 2 lutemu miałem możliwość podłączenia 300Mb.

300Mb.PNG 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

 


vdsl2 napisał(-a):

Ja ponad 2 lutemu miałem możliwość podłączenia 300Mb.

300Mb.PNG 


@Anonimi co? Już nie masz? Zdemontowali czy dali komuś innemu ( czytaj: bardziej opłacalnemu)?

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Kierus57 napisał(-a):

 


vdsl2 napisał(-a):

Ja ponad 2 lutemu miałem możliwość podłączenia 300Mb.

300Mb.PNG 


@vdsl2i co? Już nie masz? Zdemontowali czy dali komuś innemu ( czytaj: bardziej opłacalnemu)?


To był błąd systemu Orange.