Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Kierus57 napisał(-a):

@burebusek, zbyt daleko idący optymizm jest tu niewskazany.


@Kierus57, jak widzisz już światełko w tunelu, to coś więcej znaczy niż "już witał się z gąską"Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Kolejny meldunek z frontu walki. Po sobotniej instalacji splittera na słupie i optymistycznych zapowiedziach przedstawicieli Teltecha nastąpiła stagnacja. Oby to nie oznaczało załamania ofensywy Orange. Jak donosi wywiad mój adres jeszcze nie został  "upozytywniony". Wywiad również donosi, że działania Orange wcale nie mają na celu podłączenie mojego budynku, a podłączenie dwóch budynków prywatnych przy ul. Bohomolca o numerach wyższych niż 15. a może coś wiedzą na ten temat moi "sojusznicy" @Mikołaj,@Piotrekk85.

@Anonimświatełko w tunelu to jak widać zbyt mało.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Wg baz infrastruktury, do których mam dostęp jako zwykły klient, u Ciebie nie ma zmian i nie widać ostatniej inwestycji. Zwykle uaktualnienia robione są na koniec miesiąc (ostatni dzień roboczy to dziś),pytanie na ile różne bazy danych to przemielą i osoby z Orange w momencie przygotowania raportu miały informacje o "oddaniu" inwestycji koło Ciebie.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Odpowiem krótko-dzisiaju o godzinie 9.00 technicy Teltech rozpoczęli podłączanie kabla światłowodowego do budynku przy ul Bohomolca 13..Budynek ten nie istnieje w bazie ogólnodostępnej. Technicy twierdza, ze zgłosili gotowość do podłączania ze splittera obok mojej posesji. Według zrzutu z zasięgu Orange budynek przy ul. Bohomolca 13 nie ma możliwości podłączenia światłowodu. Jak widać mozna w firmie Orange wszystko.

Screenshot_1.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Oj uaktualnienie tej mapy to inszy temat.
Widocznie było to robione po ręcznym wywiadzie technicznym.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Co rozumiesz przez ręczny wywiad?. Rozumiem , że do mnie ręczny wywiad był niemożliwy. Mówiłeś ze trzeba plany, ze to wszystko trwa.  A tu jeden tydzień, i człowiekowi z pod numeru Bohomolca 13 montują światłowód. Tak to działa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ręczny wywiad jest możliwy zawsze - polega to na tym że możliwości techniczne są sprawdzane przez "człowieka" na miejscu a nie sprawdzane tylko "w komputerze". Zwykle są też ograniczenia by nie robić tego za często na ten sam adres.

A co do tej posesji - wątpię byś uzyskał info, bo jest jakaś tajemnica telekomunikacyjna. A może tam jest jakaś firma?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

tak, znajduje się tam prywatny gabinet pana profesora neurologa. Masz rację - też firma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Dla firm - to insza sprawa.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Ja zadzwonię za jakieś 1.5 miesiąca i zobaczę jak wygląda moja sprawa czy Orange będzie chciał mnie podłączy ale wiem że raczej Nie.