Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

Własnie sprawdziłem i się zgadza

Czyli powinno wrocic do tego jak bylo bo teraz na tej umowie tak jakby podwojniej mam 123 zł a wczesniej mialem 89 zł czyli to wroci do tego jak było


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

Kolejna faktura tak. Wcześniejsza mniejsza, ta jedna wieksza. Potem po ok 89 zł. Do kolejnego "przedłużenia". Potem znów będzie jedna mniejsza, a potem znowu wieksza. Głupio ale tak to Orange wymyśliło.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

Uff dzięki za pomoc wystraszyłem się ze bede tyle placil a to tylko wyrównanie

Dziękuje 😄


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

a czy nie jest tak, ze umowa może obowiązywać tylko przez miesiąc?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

A czy zgodnie z prawem przedłużenie umowy może być tylko na miesiąc?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

To zależy od konkretnej umowy między stronami. Przy Neostradzie z Tv o której tu mowa przedłużena jest o 6 miesięcy. Oczywiście to wybór klienta bo można zrezygnować lub przejść na umowę na czas nieokreślony (i płacić dosyć słono).

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7517
  • 137

Po przedłuzeniu automatycznym na 6miesięcy cena faktury wzrosła a powinna zostac taka sama

To już zależy od umowy. Usługi łączone mają zapis o przedłużeniu umowy po okresie zastrzeżonym 24 miesiące automatycznie na okres 6 miesięcy, chyba że zostanie złożona dyspozycja wypowiedzenia.