Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

Jak w temacie, z poziomu FunBoxa 3.0 nie ma takiej mozliwosci !

 

Z poziomu strony w przypadku nowej wersji konta Mój Orange równiez nie ma nigdzie ! 

(w starej wersji konta wiem ze byla taka mozliwosc, i Wy jeszcze porownujecie starą wersje do nowej ze ta nowa ma wieksze mozliwosci - koń by sie uśmial).

 

To samo dotyczy aplikacji mobilnych "Moj Orange 4.0", jak i "Moj FunBox" ! w obu brak takowej mozliwosci.

 

Czy zostaje tylko platne polaczenie do BOK ?

 

Dlaczego bez mojej zgody jest rozpowszechniane moje wlasne lacze ? wiem ze to pasmo jest odseperowane ma inna adresacje ip, ale takie cos nie powinno byc wlaczane domyslnie bez zgody uzytkownika.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@PeterMac w starym Mój Orange można było wyłączyć darmowe wi-fi, teraz tylko poprzez czat czy telefon można to zrobić, informacyjnie kontakt z Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@PeterMac83 to łącze to nie do końca jest Twoje... 😉 tylko jest to pasmo publiczne,  udostępniane przez Twojego dostawcę internetu, z wykorzystaniem urządzenia, które ten dostawca Ci wypożycza.

 

Wracając do tematu, wydaje się, że w chwili obecnej samodzielnie nie wyłączysz, chyba, że podepniesz inny modem/router.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@PeterMac83, zgodziłeś się na to. Odpowiedni zapis jest w umowie, którą przecież podpisałeś.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

Nie pytalbym gdyby nie bylo takiej mozliwości wylaczenia, a byla z poziomu konta Moj Orange, takze kolego co do tego ma umowa, skoro jest mozliwosc tego wylaczenia. Takze do rzeczy.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@PeterMac w starym Mój Orange można było wyłączyć darmowe wi-fi, teraz tylko poprzez czat czy telefon można to zrobić, informacyjnie kontakt z Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

Cóż to za głupoty są tutaj napisane? Ten temat pojawia się jako pierwszy po wyszukiwaniu w Google i wprowadza ludzi w błąd. Darmowe Orange Wifi możemy wyłączyć poprzez zalogowanie na stronie Orange i przejście do zakładki Podsumowanie - Ustawienia - Pasmo publiczne i tam zmianę opcji na "Wyłączony".


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@DjVolume - bzdury, nie mozemy tak wylaczyc jesli przeszlismy na nową wersję serwisu Mój Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

To może doprecyzuję nieco przypadek omawiany w tym temacie 🙂

Tu mowa jest bardziej o:

  • wyłączeniu izolowanego pasma wi-fi (pod nazwą Darmowe Orange WiFi) na urządzeniu typu Livebox/Funbox, a nie o wyłączeniu samej usługi (innymi słowy: na zlikwidowaniu loginu i hasła do tejże usługi)
  • i próbie wykonania powyższej czynności na nowym Mój Orange

 

Zgadza się @PeterMac83? 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

Przypomnę nieśmiało, że moim zdaniem, wyłączenie pasma darmowe Wi-Fi można osiągnąć używając innego modemu niż te od Orange 😉