Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługi w Orange Love


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Usługi w Orange Love

witam proszę uważać na dodawanie usług i rezygnację w ofercie Orange Love.

To jest jedna wielka porażka miałem pakiet HBO złożyłem rezygnację, która przypada na styczeń, w między czasie chciałem dodać pakiet Polsat i troje konsultantów po pierwsze każdy z osobna mówiło co innego

( jedna pani ze nie ma problemu tylko umowa musi być minimum rok, druga pani ze nie ma problemu z czasem można zakończyć kiedy się chce i do tego miesiąc gratis, trzeci tym razem pan mówił ze bez limitu czasowego tylko bez darmowego miesiąca i co najlepsze włączenie pakietu wciągu dwóch godzin.)

Po 24 godzinach brak usługi dzwonie ponownie i  co ciekawego dowiaduje się coś nowego że usługa nie zostanie włączona bo nie została wyłączona usługa HBO, którą zgłosiłem i zostanie wyłączona w styczniu i muszę czekać do tego czasu aby włączona została usługa Polsatu. Takie zasady, nic dodać nic ująć jednym słowem porażka ze strony Orange, która spowodowała ze nikomu ze swoich znajomych itp. nie będę polecał Orange Love. Post przestroga

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługi w Orange Love

W danym momencie może być procesowane jedno zamówienie na usłudze stacjonarnej. Tak jest i było zawsze. Zawsze można wycofać rezygnację, włączyć pakiet i ponownie zlecić wyłączenia.

Warto zgłosić pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Usługi w Orange Love

Sprawa była już przerabiana przez BOK. Niestety marne są szanse na umożliwienie przetwarzania dwóch zamówień na raz. Spotykamy się z takimi przypadkami i robimy ręcznie to, o czym pisałeś, czyli anulowanie rezygnacji, wprowadzamy zamówienie jakie trzeba i później tą rezygnację wprowadzamy ponownie.

 

Od strony biznesowej nie opłaca się wprowadzać takiej funkcjonalności - wiąże się to ze znacznym kosztem, a uzysk z tego żaden.