Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@agat13napisał(-a)

@wjeglinski  tu się nie czepiam. Kabel telefoniczny ( byle dobrze sparowany), gniazdo ok. Tylko ja go na klatce na 1 fotce nie widziałem. Do czego jest podłączony?


to jest ten w lewej strony, tyle ze on idzie w gore i wchodzi na poziomie sufitu - bynajmniej po machnieciu kablem tamten sie ruszyl wiec podejrzewam ze to to - ale szczerze? brakuje mi juz sil na nich , wiec bez sensu teraz i tak walczyc skoro wpisał BMT i jutro mam jechac do salonu podpisac wypowiedzenie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski  ja bym nie odpuścił 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski na klatce masz dyt a w domu kabel dwuparowy to gdzieś w mieszkaniu masz puszkę na ścianie i tam jest kabel połączony. Najczęściej takie puszki montowano w przedpokoju nad drzwiami wejściowymi lub w ich pobliżu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

IMG_0768.png

Czy to ten kabelek? Jeśli tak, to chyba kolorki się zgadzają po obu stronach... Para niebiesko-biała?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@mardernapisał(-a)

@wjeglinski na klatce masz dyt a w domu kabel dwuparowy to gdzieś w mieszkaniu masz puszkę na ścianie i tam jest kabel połączony. Najczęściej takie puszki montowano w przedpokoju nad drzwiami wejściowymi lub w ich pobliżu.


w mieszkaniu nie mam nic, tylko wprowadzil mi kabel i wlasnie to gniazdko , tyle

aktualnie ganiam sie troche z nimi, bo niby BMT ale dzial reklamacji odsyla to i ciągła plątanina, sam nie wiem co się dzieje, ale to mniejsza. może wreszcie to się zakończy

 

 

@j131napisał(-a)
Wojciech_0-1663651068895.png

 

Czy to ten kabelek? Jeśli tak, to chyba kolorki się zgadzają po obu stronach... Para niebiesko-biała?

wygląda na to, że właśnie tak 🙂

 

 

____________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski jeśli to ten kabel i wchodzi bezpośrednio do domu to nic w zasadzie nie zrobisz. Można najwyżej założyć nowe złączki UY2 i tyle. Jeśli w domu nic nie wierciłeś i kabel jest cały to problemy są dalej na linii w stronę centrali. To już może ograniczyć tylko monter i naprawić.