Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@agat13napisał(-a)

@wjeglinski  do tego typu spraw podchodzi się w ten sposób: pomiar na centrali, pomiar na szafie na kablu do centrali, pomiar na słupku/słupie,  pomiar na głowicy w budynku I ewentualnie pomiędzy puszką,  a lokalem..dopiero po tych pomiarach widać słaby element linii. Wymienia się go poprawiają wszystkie złącza po drodze i podejrzane kable elektryczne. 

Nie wiedzę, aby to nie dało poprawy i pełnego obrazu stanu linii


nie wiem co on dokładnie robił, ale zapewne coś robił

status.orange.plstatus.orange.pl


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2125
  • 7829
  • 31

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@wjeglinskinapisał(-a)
nie jestem swiezak w IT ani w kablach - to moja branża 😉 sieci i administracja IT.

no to dlaczego sam nie ogarniesz przynajmniej tych drutów, które są w Twoim zasięgu?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@pirenejnapisał(-a)

@wjeglinskinapisał(-a)
nie jestem swiezak w IT ani w kablach - to moja branża 😉 sieci i administracja IT.

no to dlaczego sam nie ogarniesz przynajmniej tych drutów, które są w Twoim zasięgu?


wiesz, nie bede tykal jesli to nie moje , ja od sciany mieszkania do siebie do pomieszczenia sprawdzalem wszystko 🙂 wiec u mnie w mieszkaniu jest ogarniete lux, gorzej poza, a tam niezbyt chce grzebac - bo to nie moje, a dodatkowo od tego jest technik


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2125
  • 7829
  • 31

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski, a na tej fotce co ją pokazałeś, to w końcu które druty są Twoje?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13304
  • 54557
  • 640

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski Z ciekawości pokaż jak linia wchodzi do lokalu, i jak jest podłączona w gniazdku (mam nadzieję, że to jeden kabel tworzy instalację w domu)


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@agat13napisał(-a)

@wjeglinski Z ciekawości pokaż jak linia wchodzi do lokalu, i jak jest podłączona w gniazdku (mam nadzieję, że to jeden kabel tworzy instalację w domu)


jeden kabel, wchodzi przez przewiert i idzie przez caly korytarz do mojego pokoju w mieszkaniu, tam jest to gniazdko i modem, zaraz porobie fotke od gniazdka to podesle


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@pirenejnapisał(-a)

@wjeglinski, a na tej fotce co ją pokazałeś, to w końcu które druty są Twoje?


idace w lewo - do mojego lokalu


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Ciągłe problemy z dostępem do sieci


@agat13napisał(-a)

@wjeglinski Z ciekawości pokaż jak linia wchodzi do lokalu, i jak jest podłączona w gniazdku (mam nadzieję, że to jeden kabel tworzy instalację w domu)


gniazdkogniazdko


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2125
  • 7829
  • 31

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

te takie nietelefoniczne pary?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13304
  • 54557
  • 640

Ciągłe problemy z dostępem do sieci

@wjeglinski  tu się nie czepiam. Kabel telefoniczny ( byle dobrze sparowany), gniazdo ok. Tylko ja go na klatce na 1 fotce nie widziałem. Do czego jest podłączony?