Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

Jak w temacie.

Największym zaskoczeniem było totalny brak informacji ./Orange chcecie światłowody kłaść a zwykłego kabla nie potraficie naprawić/

Nic nikt nie wie a neostrady jak nie było tak nie ma.

Pozdrawiam.

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

Obecnie nie ma już w regulaminie że jeśli usługi nie działają przez ileś dni, to umowa jest z automatu rozwiązana. Na dziś jest tylko odpowiednia bonifikata i odszkodowanie. Jeśli masz jednak oczekiwanie wobec Orange co do rozwiązania umowy bez kary, złóż reklamację. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

jezeli dobrze pamietam, to jezeli brak swiadczenia uslugi z winy operatora wynosi nie mniej niz 30dni jest mozliwosc odstapienia bez kary (odszkodowanie z tytulu nadanej ulgi).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

Skreślono to już z regulaminów.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

to teraz pytanie czy to sobie orange wymyslilo te 30 dni czy reguluje to prawo telekomunikacyjne?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

Tu jest stary regulamin neostrady https://archiwum.uke.gov.pl/files/?id_plik=12333
Już chyba mniej niż 1% klientów się na niego łapie. Nie ma nic takiego w Prawie Telekomunikacyjnym. Warto pamiętać, że długi czas niedziałającej usługi to słaby interes dla operatora. Nie dość że musi operator zbonifikować opłaty, to i drugie tyle zapłacić odszkodowania.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 429
  • 1450
  • 13

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

Proponuję lekturę np.


https://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/konsument-telekomunikacja/273723,Operator-odpowiada-za-p...

Swoją drogą forum Orange także zawiera odpowiedzi na postawione w tym wątku pytania :).

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

Szukałem w ichniowej szukajce i nic nie znalazłem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

Odszkodowanie to pikuś bo dalej nie wiem co z netem.

Ja potrzebuję rozwiązania .orange temat zlało.Nie mam netu i mam z nimi umowę.

Zawrę umowę z innym dostawcą a nagle wielki budowniczy swiatłowodów się obudzi i stwierdzi no może jednak naprawimy ten kabelek .

Reklamację złożyłem i czekam /mają pewnie milion lat na odpowiedz bo im wolno .Klient poczeka bo jest uwiązany umową jak pies na łańcuchu/.

Mam neostradę od kiedy istnieje ,wcześniej jeszcze na na mega wolny dls i nigdy takiej jazdy nie miałem.

Jak było uszkodzenie to max 48 h i naprawione.Informacja ze strony orange była szybka i wiarygodna.

Nie wiem co się zmieniło w orange ale ta zmiana to wielki minus.

Orange chce technologi 21 wieku ale mentalnie chyba są dalej w 20

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Brak usługi neostada i tv od 27.08 .Kiedy mogę wypowiedzieć umowę z winy orange?

To kup sobie usługę z SLA. Wtedy masz gwarancję czasową. Wszystkie terminy są podane w regulaminie. Ale go przecież nie warto czytać.