Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość neostrady spadła


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Prędkość neostrady spadła

Witam od dłuższego czasu jestem posiadaczem neostrada lecz jakiś tydzień temu zmieniłem zepsuty router orange na NETGEAR D1500 cała konfiguracja polegała na wpisaniu loginu i hasła, przez pierwszy dzień było wszystko ok, największe prędkości jakie mogę uzyskać (500/600kbps) lecz internet co 20 min się urywał po 2min znowu działał, na routerze zauważyłem że prędkość pokazywana na modemie stopniowo spadała i z 5000kbps spadła do 1312kbps i tak zostało port internetowy cały czas się rozłączał i dopiero przestawienie DNS z automatycznego na ręczne pomogło, internet działa stabilnie ale z żałosną prędkości, restartowanie routera, przywracanie do ustawień fabrycznych nic nie pomogło. Więc się pytam czy da się coś z tym zrobić czy zostało mi czekanie na technika i modlenie się że przyjedzie ktoś ogarnięty i uda mu się to naprawić.

3 ODPOW. 3

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Prędkość neostrady spadła

@Dawid5338 Z jakiego powodu router Orange został uszkodzony?

Linia siadła, tu tylko pomoże technik. Zgłoś uszkodzenie oraz uszkodzony router, jeżeli otrzymałeś go w dzierżawę. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Prędkość neostrady spadła

@BORAX Router został uszkodzony przez zaniki prądu, zgłosiłem to przyjechał technik sprawdził kable wszystko było ok podłączył swój router rozkręcił się do 500kbps stabilnie działał  i powiedział że mój router do wymiany no to zamówiłem nowy router skonfigurowałem go.  


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Prędkość neostrady spadła

@Dawid5338 a jaką opcję internetu posiadasz w umowie ? Jeżeli masz zaniżone parametry łącza w stosunku do tego, co na umowie, to zgłoś uszkodznie.