Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy z winy orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Rozwiązanie umowy z winy orange

witam,mam pytanie dotyczące wypowiedzenia umowy.Posiadam ofertę orange love a w niej tel.oraz neostrade opcja 20mb więcej nie da rady u mnie.od ponad 3 miesięcy testy prędkości pokazywały mi pobieranie w przedziale 8-12Mb.Wczoraj zadzwoniłem do technika i powiedział mi że mogę wypowiedzieć umowę ponieważ od ponad 60 dni ta przepustowość internetu jest poniżej 70% niz ta deklarowana w umowie.Jeśli teraz udam się do salonu i złożę wypowiedzenie to co z numerem telefonu?Oraz mam telewizor z ratami do spłaty.Czy będę musiał spłacić resztę rat w całości na raz?Zależy mi na tym żeby numer został.Dzięki za pomoc.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozwiązanie umowy z winy orange

Kto Ci tak powiedział? Nie ma takich przepisów.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Rozwiązanie umowy z winy orange

wczoraj pan pod numerem telefonu 510100100.nie mogą nic poradzić na to że mam tak mały transferi ze widzi tam u siebie w systemie ze jest poniżej 70%tego co obiecali i weszła jakaś dyrektywa unijna i ze mogę bez problemu rozwiązać umowę z winy orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rozwiązanie umowy z winy orange

Złóż pisemną reklamację na zaniżony transfer i poczekaj na pisemną odpowiedź. Jeśli dostaniesz zgodę na rozwiązanie umowy bez kar to numer komórkowy może zostać w abonamencie 34 zł bodajże, a raty oczywiście musisz spłacić do końca. Aby można było rozwiązać taką umowę bez kary musi być potwierdzenie z działu technicznego, że usługa nie będzie działać prawidłowo. Ty takiego potwierdzenie nie masz. Zgłaszałeś zaniżone transfery ? Jeśli masz 12 Mb/s to jest ok. Opcja do 20 Mb/s to widełki od 10 Mb/s do 20 Mb/s

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Rozwiązanie umowy z winy orange

też to temu panu powiedziałem a on zaprzeczył owszem tak było ale się zmieniło.powiedział że jak pójdę do salonu i będą jakieś problemy to mam ich poprosić o telefon do orange a oni wytłumaczą gością w salonie.nie jest to cytat słowo w słowo ale tak mi powiedział pan  odpowiedzialny za sprawy techniczne neostrady.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozwiązanie umowy z winy orange

Za brak 70% przysługuje częściowa bonifikata a nie rozwiązanie umowy. Poza tym certyfikowany test jest ciągle w fazie beta.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rozwiązanie umowy z winy orange

Potwierdzenie na piśmie. W salonie przyjmą Ci każde pismo co byś nie napisał, tam nie rozpatrują takich rzeczy tylko przekazują do dalszej obsługi.