Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak połączenia z internetem

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

Brak połączenia z internetem

Jak w tytule, dzisiaj od 10 nie mogę połączyć się z Internetem, zniknęły te 2 diody i świeca się tylko ta z symbolem powera i wifi. Oczywiście resetowalem router, nadal nic. Przycisk reset też nic nie dał. Sprawdzałem też na innym, starszym routerze i nadal brak synchronizacji. Sprawdzałem gniazdka, są w porządku. Dzwoniłem na infolinię, ale oni nic nie wiedzą, nic nie mogą zrobić. Tylko wezwać techników...
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

Brak połączenia z internetem

Zadzwoniłem po kolegę, naprawił cała instalacje i ja zabezpieczył. Pokazywał mi że te kable, były utlenione- czarne czyli mogły zrobić zwarcie. Taka oto instalacje zapewnili mi technicy:D potem patrzylismy miernikiem prądu czy jest sygnał, na wewnętrznym kablu jest, w gniazdku na kablu adsl również, teraz nasuwa się pytanie czemu nie ma sygnału cyfrowego? Musieli mnie odłączyć od centrali tylko z jakiego powodu? Ciekawe kiedy otrzymam na to odpowiedź.

▬▬▬
►Z treści opublikowanych postów nie wynika wprost, czy ostatecznie została zgłoszona usterka techniczna. Wydaje się, że tak... I że zakończyła się adnotacją o wykonanych działaniach po stronie Centrali (bez przyjazdu techników na miejscie). Zatem reasumując: zarówno naprawa wykonana przez kolegę, jak i późniejsze prace na Centrali ostatecznie przyczyniły się do rozwiązania problemu z dostępem do internetu. - Moderator Wiktor◄

 

https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazywanie-problemow-z-neostrada - pod tym adresem można znaleźć jak poradzić sobie w razie problemu z neostradą.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączenia z internetem

bo resecie wpisałeś dane neo?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

Brak połączenia z internetem

Tak nic to nie zmieniło 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączenia z internetem

To wykonaj diagnostykę na mój orange lub zadzwoń na bok 510100100

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

Brak połączenia z internetem

Dzwoniłem już, Ale oni nie pomogą mi pomóc. Jedynie co to wysłać techników 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

Brak połączenia z internetem

Już wiem, kabel telefoniczny odlaczyl się od instalacji. Tylko czy ktoś wie jak to podłączyć do tej puszki? 

Zdjęcie w załącznikach 


Screenshot_20170603-161852.png

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

Brak połączenia z internetem


Screenshot_20170603-162030.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączenia z internetem

Wg mnie nie powinieneś sam się tym bawić. Zgłoś to przez mój Orange lub przez bok.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 2

Brak połączenia z internetem

Zadzwoniłem po kolegę, naprawił cała instalacje i ja zabezpieczył. Pokazywał mi że te kable, były utlenione- czarne czyli mogły zrobić zwarcie. Taka oto instalacje zapewnili mi technicy:D potem patrzylismy miernikiem prądu czy jest sygnał, na wewnętrznym kablu jest, w gniazdku na kablu adsl również, teraz nasuwa się pytanie czemu nie ma sygnału cyfrowego? Musieli mnie odłączyć od centrali tylko z jakiego powodu? Ciekawe kiedy otrzymam na to odpowiedź.

▬▬▬
►Z treści opublikowanych postów nie wynika wprost, czy ostatecznie została zgłoszona usterka techniczna. Wydaje się, że tak... I że zakończyła się adnotacją o wykonanych działaniach po stronie Centrali (bez przyjazdu techników na miejscie). Zatem reasumując: zarówno naprawa wykonana przez kolegę, jak i późniejsze prace na Centrali ostatecznie przyczyniły się do rozwiązania problemu z dostępem do internetu. - Moderator Wiktor◄

 

https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazywanie-problemow-z-neostrada - pod tym adresem można znaleźć jak poradzić sobie w razie problemu z neostradą.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Brak połączenia z internetem

Pokombinowales sam, to teraz czekaj az to technicy poprawia. Zglos to, niech przyjada i sie sami martwia.