Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Pobrałem fakturę w MO i widnieją na niej rabaty po 5 zł za efakturę i zgodę. Jeszcze raz przypominam, że mam pakiet Orange Love, z podstawowym numerem i drugi numer - aneksowany w listopadzie... wszystko rozliczane w jednym dokumencie "do zapłaty". 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

@Misiek62: a w części faktury za mobile?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony


Piotrekk85 napisał(-a):
@Misiek62: a w części faktury za mobile?

 @Piotrekk85  aktualnie chyba nie jest miarodajna bo niedawno miałem uznaną jakąś reklamację... w tej chwili nie mogę sprawdzić. Ale jeśli mnie pamięć nie myli, to jest tam kwota wynikająca z pomniejszenia uwzględnienia w należności rabatów za efakturę i zgodę marketingową (tj. 39.99) pomniejszona o te 20 zł o których wspomniałeś... czyli z racji posiadania innych usług.. oczywiście jeszcze pomniejszona o wspomnianą reklamację. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Aktualizacja:

Nowy Regulamin oferty Plan Komórkowy obowiązuje od 5 stycznia 2018r. do odwołania...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Byś mógł napisać co się zmieniło... a tu po cichu wypadło Spotify na 6 miechów za free.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

@Piotrekk85, każdy już sobie wyciągnie co potrzebuje z Regulaminu, tak jak @Piotrekk85 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Opłata aktywacyjna powinna być o wiele mniejsza - 49,99 zł.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

czemu?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

@Piotrekk85, 49,99 jest wysoką opłata i żadna sieć nie stosuje takich wysokich opłat aktywacyjnych. Emotikon: Szczęśliwy Bez przesady... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Ale konkurencja nie ma wspólnej opłaty za pakiet czy lokalnych promo na rabat. Np. w Netii biorąc pakiet 3Play (tv+net+tel dom) zapłacisz więcej. Opłata na samej komórce jest może i za dużo choć poza www są okresowe promocje na jej rabat. Poza tym na www można skorzystać ze strefy korzyści czy payback i dostać często większy zwrot. Więc kosztowo nie ma. Na pewno psychologicznie działa źle. Poza tym Orange proratuje pierwszy okres rozliczeniowy za abonament. Więc jeśli ktoś wybiera komórkę za 39 zł +20 zł raty, to na pierwszej fakturze ma aktywację 50 zł, abonament za ok półtora miesiąca - 60 zł i rata 20 zł. Więc z 60 zł miesięcznie pierwsza faktura robi się 130 zł. Oczywiście na całość umowy źle to wpływa, ale psychologia robi swoje. Finansowo można wyjść na zero licząc sumę dwuletnich kosztów i możliwych zniżek. Nie jest to więcej niż 10%.